Na Wspólnej, odcinek 3285: Darek oficjalnie synem Zakościelnego! Teraz Żbik załatwi zepsutego brata Tadka- ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3285: Darek oficjalnie synem Zakościelnego! Teraz Żbik załatwi zepsutego brata Tadka- ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3285: Darek oficjalnie synem Zakościelnego! Teraz Żbik załatwi zepsutego brata Tadka- ZWIASTUN

2021-09-08 10:23

W 3285 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek) jest jego ojcem! W zasadzie nigdy ich nie miał, ale wyniki badań DNA potwierdzą słowa matki Darka, Marianny Łopatowskiej-Żbik (Beata Strecker). Pierwsza reakcja Zakościelnego w 3285 odcinku "Na Wspólnej" rozczaruje Żbika, bo ojciec zachowa się tak, jakby nie chciał go znać. Ale później przy rodzinnym obiedzie z Zakościelnym i bratem Tadeuszem (Jakub Pruski), Darek przekona się, że to nie ojciec jest jego największym wrogiem. Bo Tadek uzna młodego prawnika za bękarta. Żbik jednak szybko go załatwi. Poznajcie kulisy tej sceny i zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3285 - środa, 8.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3285 odcinku "Na Wspólnej" Darek i Zakościelny poznają wyniki testu DNA, który potwierdzi, że łączą ich więzy krwi. O ile Żbika wcale to nie zdziwi, to już wpływowy prawnik zachowa się tak, jakby chciał się raz na zawsze pozbyć syna, którego urodziła mu szkolna miłość Marianna gdy mieli zaledwie 17 lat. Zakościelny będzie wyraźnie rozczarowany i w 3285 odcinku "Na Wspólnej" nie zechce rozmawiać z synem. Wyjaśni, że musi to jakoś przetrawić. Dla Darka będzie to potężny cios. Tylko Kasi (Julia Chatys) zwierzy się jak bardzo ojciec go zranił. Nic nigdy od niego nie chciał, ale nie spodziewał się też takiej gwałtownej reakcji. - Minę miał taką, jakby dostał telegram, że ktoś mu umarł...

- Nikt nie umarł Darek... - pocieszy go Kasia w 3285 odcinku "Na Wspólnej". - No właśnie. A powinien... Nie powinno mnie tu być... - wyzna zdruzgotany Żbik. - Nie powiedział tak... - zauważy dziewczyna Darka. - Ale pomyślał! Widziałem to!

Nie przegap: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

Niespodziewana wizyta Zakościelnego w 3285 odcinku "Na Wspólnej" sporo jednak wyjaśni. Andrzej nie będzie zaprzeczał, że nie wiedział jak powinien postąpić. - Przyszedłem, żeby pana przeprosić za moją reakcję. Nie mogłem w to wszystko uwierzyć. Byłem kompletnie zaskoczony...

- Musiał to pan przetrawić?

- Teraz już wiem co chcę powiedzieć. Cieszę się, że mnie wtedy nie posłuchała... Oczywiście podziękuję jej w odpowiednim czasie, a pana chciałem prosić o chwilę rozmowy, w cztery oczy... Może powinniśmy się lepiej poznać?

- Nie musimy! - uprzedzi go Darek, lecz ojciec i tak w 3285 odcinku "Na Wspólnej" będzie naciskał. - Bardzo mi na tym zależy... Mamy trzydzieści parę lat do nadrobienia... Jeżeli czuje się pan niezręcznie, jest nas dwóch...

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Kasia zaskoczy Darka niespodzianką! Ślub Marty i Mikołaja w cieniu zdrady

Sprawdź też: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Żeby było jeszcze ciekawiej w 3285 odcinku "Na Wspólnej" Zakościelny na pierwszy, oficjalny obiad z nowym synem zaprosi też wyrodnego synalka Tadeusza. Nastolatek będzie robił dobrą minę do zły. Cały czas udając, że przyjmuje Darka do rodziny i podając mu nawet rękę na zgodę. Jednocześnie nie szczędząc mu złośliwości. - Oj tatuś, najpierw młodsza siostra, teraz starszy brat... Coś jeszcze?! - rzuci kąśliwą uwagę.

Kiedy jednak w 3285 odcinku "Na Wspólnej" Darek zostanie z Tadeuszem sam na sam, ten zrzuci z siebie obłudną maskę. - Zaskakujesz się, ale ja podobno też zyskuję przy bliższym poznaniu. Może to u nas rodzinnie? - zapyta zdziwiony Darek.

Młodszy syn Zakościelnego w 3285 odcinku "Na Wspólnej" spróbuje się pozbyć Żbika z rodziny, bo dostrzeże w nim rywala, spadkobiercę, który może mu zabrać majątek ojca. - Odwal się! Ode mnie i od mojego ojca! Co myślisz, że jesteś taki cwany, że będę patrzył jak doisz mi tatę?

- Masz na to monopol? - Darek nie da się wyprowadzić z równowagi. W 3285 odcinku "Na Wspólnej" Tadeusz nie będzie jednak przebierał w słowach. - Gówno dostaniesz! Zapomnij o tacie i jego kancelarii! Bękarcie!

Z ust Darka w 3285 odcinku "Na Wspólnej" padnie poważne ostrzeżenie. Na tyle groźne, że Tadeuszowi odbierze mowę.

- Już, skończyłeś? Więc podsłuchaj mnie Tadziu! Właśnie zrobiliśmy testy DNA. To jest mój ojciec na 100 procent, a ty jaką masz pewność?! Tadziuniu... Jak cię nie było, ojciec opowiadał mi jaką jestem dla niego nagrodą po tragicznym rozczarowaniu, jakim okazałeś się ty! Na twoim miejscu byłbym dla mnie miły. O kancelarii możesz zapomnieć. Jako jego ulubiony syn i prawnik, którego ceni mogę wejść z nim w spółkę o tak! Prowadziłem mnóstwo spraw o wydziedziczenie. Myślę, że z takim zerem jak ty, zajmie mi to nie więcej niż pięć minut! - uprzedzi brata.

Na Wspólnej odc. 3285. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3285. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Kasia (Julia Chatys)
Na Wspólnej odc. 3285. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Tadeusz (Jakub Pruski)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3285. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Tadeusz (Jakub Pruski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze