Na Wspólnej, odcinek 3283: Szef zakochany w Adamie! Teraz były Darii będzie gejem? - WIDEO

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3283: Szef zakochany w Adamie! Teraz były Darii będzie gejem? - WIDEO

Na Wspólnej, odcinek 3283: Szef zakochany w Adamie! Teraz były Darii będzie gejem? - WIDEO

2021-09-03 14:20

W 3283 odcinku "Na Wspólnej" Adam (Marcin Rogacewicz) nie będzie mógł przeboleć za Daria (Patrycja Topajew) go nie chce! Z rozpaczy skorzysta z zaproszenia Bartkowiaka (Tomasz Augustynowicz), który namówi go na pijacki wieczór w barze. Po kilku drinkach w 3283 odcinku "Na Wspólnej" sytuacja wymknie się spod kontroli. Adam będzie pił, żeby zapomnieć o Darii, a w tym czasie jego szef zacznie się do niego dobierać. Bartkowiak pocałuje Adama i tym samym ujawni o co tak naprawdę mu chodzi. Zobaczcie SCENĘ WIDEO z 3283 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3283 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

Dopiero co w "Na Wspólnej" zanosiło się na to, że Daria wpadnie w sidła Bartkowiaka, a szef uwiedzie ją niemal na oczach Adama! Przecież podczas ich wspólnej, służbowej kolacji flirtowali razem na całego. Ale coś innego zaczęło być na rzeczy kiedy Bartkowiak zorientował się, że Daria znów jest blisko z Adamem. Nie mógł znieść ich widoku razem, a kiedy przyłapał swoich pracowników na pocałunku z trudem zapanował nad wściekłością. Wydawało się, że tak reaguje z zazdrości o Darię! Nic bardziej mylnego. W 3283 odcinku "Na Wspólnej" wszystko stanie się jasne kiedy dojdzie do pocałunku Adama i Bartkowiaka.

Nie przegap: Na Wspólnej. Joanna w ciąży brutalnie pobita! Trauma z przeszłości Bergów powróci. Znów stracą dziecko?

Gejowski poryw uczuć w 3283 odcinku "Na Wspólnej" nastąpi w najmniej spodziewanym momencie. Tuż po tym jak Daria zrezygnuje z pracy w firmie Bartkowiaka. Na próżno Adam będzie przekonywał dawną narzeczoną, żeby została, bo on wciąż  ją kocha! Zaskoczona Dziedzicówna w 3283 odcinku "Na Wspólnej" nie zechce nawet słuchać tych wyznań. Odejdzie zostawiając Adama ze złamanym sercem.

Na Wspólnej, odcinek 3283: Szef zakochany w Adamie! Teraz były Darii będzie gejem

Sprawdź też: Na Wspólnej. Kasia i Darek rozstaną się przez intrygę Tadeusza i jego matki - ZDJĘCIA

Nic dziwnego, że w 3283 odcinku "Na Wspólnej" Adam da się namówić Bartkowiakowi na męski wieczór w barze. Załamany kolejnym odtrąceniem ze strony Darii upije się i będzie szukał pocieszenia u szefa. Nawet się nie spodziewając tego, że Bartkowiak jest homoseksualistą, który tylko czeka na dogodną okazję, by go uwieść. Choć Namysłowski woli przecież kobiety. W 3283 odcinku "Na Wspólnej" po kilku drinkach Bartkowiakowi puszczą hamulce. - Kobiety tak mają... Kto zrozumie kobiety? Może psychologom jest łatwiej...

- Nie bardzo... - wybełkocze Namysłowski. - Zapomnij o niej! - poradzi mu szef. Zamroczony alkoholem Adam w 3283 odcinku "Na Wspólnej" wzniesie za to toast. - To wypijmy, żeby zapomnieć o Darii!- Ja już zapomniałem... - przyzna Bartkowiak. Po tych słowach w 3283 odcinku "Na Wspólnej" Adam ośmieli się ujawnić swoje spostrzeżenia co do relacji łączącej Darię z szefem. - Ty... Ale przyznaj, że ona chociaż troszeczkę ci się podobała! Tak troszeczkę...

- Ty mi się podobasz! - wyzna nagle Bartkowiak i w 3283 odcinku "Na Wspólnej" pocałuje Adama. Ten zszokowany pocałunkiem natychmiast odsunie się od szefa. 

Na Wspólnej odc. 3283. Adam (Marcin Rogacewicz), Bartkowiak (Tomasz Augustynowicz)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3283. Adam (Marcin Rogacewicz), Bartkowiak (Tomasz Augustynowicz)
Na Wspólnej odc. 3283. Adam (Marcin Rogacewicz), Bartkowiak (Tomasz Augustynowicz)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3283. Adam (Marcin Rogacewicz), Bartkowiak (Tomasz Augustynowicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze