Na Wspólnej, odcinek 3282: Junior ucieknie! Wszystko przez pijaka Zawadę i Cieleckiego

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3282: Junior ucieknie! Wszystko przez pijaka Zawadę i Cieleckiego

Na Wspólnej, odcinek 3282: Junior ucieknie! Wszystko przez pijaka Zawadę i Cieleckiego

2021-08-19 15:07

Junior (Jan Leśniewski) ucieknie w 3282 odcinku "Na Wspólnej"! Jaruś nie wytrzyma pijackich libacji Zawady (Wojciech Kałużyński), przez co zabierze go pogotowie opiekuńcze. Skołowany chłopiec w 3282 odcinku "Na Wspólnej" ucieknie z ośrodka i uda się wprost do Bergów. Eliza (Katarzyna Chorzępa) i Jarek (Wojciech Rotowski) będą w szoku, że junior uciekł, a do tego przekaże im zatrważające informacje o biologicznym ojcu pijaku. Cielecki (Jacek Kawalec) wkroczy do akcji i postawi Zawadę pod ścianą.

"Na Wspólnej" odcinek 3282 - czwartek, 2.09.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3282 odcinku "Na Wspólnej" Jaruś ucieknie z pogotowia opiekuńczego, gdzie trafił przez Zawadę, który nagle zainteresował się synem, ale szybko to zainteresowanie straci, bo wkrótce w "Na Wspólnej" urządzi w domu taką patologię, że junior zostanie zabrany do placówki opiekuńczej. Zawada w ogóle nie będzie zdawał sobie sprawy co wyprawia, a chłopak zacznie być coraz bardziej przerażony.

W 3282 odcinku "Na Wspólnej" Jaruś ucieknie spod opieki pogotowia opiekuńczego i uda się prosto do Bergów. Będzie widać, że chłopie się boi i nie ma pojęcia co robić. Eliza i Jarek zawiadomią panią Mączyk (Anna Kędziora), że Jaruś jest z nimi i nic mu nie grozi. Kobieta z pogotowia opiekuńczego będzie nieco uspokojona, ale to przecież nie rozwiąże sprawy juniora. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3276: Darek wygarnie ojcu jak załatwił jego matkę! Zakościelny wreszcie rozpozna syna?

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Pani Mączyk w 3282 odcinku "Na Wspólnej" przyjedzie do Bergów i to właśnie ona zacznie przekonywać Jarusia, że nie może ukrywać prawdy o ojcu pijaku. Jaruś niestety nie da się namówić na większe zwierzenia i nadal będzie milczący. Pomimo wszystko nadal będzie chronić ojca, który traktuje go nad wyraz podle. W tym samym czasie w 3282 odcinku "Na Wspólnej" Cielecki postanowi rozprawić się z Zawadą i zmusić go do zrzeczenia się ojcowskich praw do Jarusia. Pijak prawie wyśmieje ojca Elizy i nie zgodzi się na taką ewentualność. 

Przeczytaj: M jak miłość. To będzie nowy kochanek Izy? Nie o Michała i Bosackiego musi bać się Marcin

W "Na Wspólnej" wiadomo już, że Zawada i Cielecki mają swoje układy, które zaczęły się w przeszłości. Dlatego Zawada zagrozi ojcu Elizie, że pociągnie go na dno i zniszczy m użycie. W 3282 odcinku "Na Wspólnej" padną mocne słowa, których nie usłyszą Eliza i Jarek, bo wraz z panią Mączyk będą przekonywać Jarusia, że może im zaufać. Niespodziewanie podczas rozmowy chłopiec straci przytomność i upadnie na kanapę. Zaalarmowani Bergowie wezwą karetkę i zaczną się bać, że chłopcu grozi niebezpieczeństwo. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze