Na Wspólnej, odcinek 3279: Eliza pozna całą prawdę o układzie Cieleckiego i Zawady. Znienawidzi ojca! - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3279: Eliza pozna całą prawdę o układzie Cieleckiego i Zawady. Znienawidzi ojca! - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3279: Eliza pozna całą prawdę o układzie Cieleckiego i Zawady. Znienawidzi ojca! - ZDJĘCIA

W 3279 odcinku "Na Wspólnej" Eliza (Katarzyna Chorzępa) nareszcie dowie się całej prawy na temat swojego ojca (Jacek Kawalec). Jego tajny układ z bandytą i pijakiem Zawadą (Wojciech Kałużyński) ujrzy światło dzienne, a córka nienawidzi ojca za draństwo jakiego się dopuścił. Takie podłe spiski zawsze w końcu wychodzą na jaw - Cielecki nie chciał, żeby jego córka wychowywała cudze dzieci, Zawada chciał na rodzonym synku zarobić i wszystko skończyło się wielką tragedią Jarusia (Jan Leśniewski) i Hanusi (Pola Żak). Ale junior już potrafi zawalczyć o swoje zdrowie i życie - to dzięki niemu w 3279 odcinku "Na Wspólnej" wszystko się wyda!

"Na Wspólnej" odcinek 3279 - poniedziałek, 30.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3279 odcinku "Na Wspólnej" życie Jarusia będzie bardzo poważnie zagrożone! Pijak Zawada nie będzie miał zamiaru przestać urządzać libacje alkoholowe i traktować syna "jak psa". Wydarzenia z 3278 odcinka serialu, kiedy Cielecki będzie musiał ratować uwięzionego w domu juniora, będą miały swój dramatyczny ciąg dalszy w odcinku następnym. 

W odcinku 3279 "Na Wspólnej" Cielecki zabierze Jarusia z domu Zawady i odwiezie do  Bergów. Ojciec chłopca będzie w tym czasie kompletnie pijany i zacznie wygrażać synowi i jego wybawicielowi, co też im zrobi. Kiedy junior będzie już bezpieczny Eliza będzie bardzo wdzięczna ojcu za pomoc... Ale nie potrwa to długo!

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu
Na Wspólnej, odc. 3282: Jaruś (Jan Leśniewski), Jarek (Wojciech Rotowski)

i

Autor: x-news

Jej wdzięczność jednak ustąpi miejsca wielkiej furii w 3279 odcinku "Na Wspólnej", gdy Jaruś opowie Bergom, że jej ociec dawał Zawadzie pieniądze. Czy dziecko zrozumie i wyzna co się za tą transakcją kryje? 

Jaruś może jest jeszcze za młody, żeby pojąć istotę spisku dwóch zwyrodnialców, ale niespodziewanie z pomocą pospieszy mu... żądny zemsty Zawada! Pijak odwiedzi Bergów i wyzna prawdę o układzie, jaki zawarł z ojcem Elizy.

Zapowiada się na to, że w odcinku 3279 "Na Wspólnej" Eliza straci resztki szacunku do ojca i zacznie go nienawidzić. Jak to wszystko wpłynie na rodzinę Bergów i dzieci? 

Na Wspólnej, odc. 3282: Eliza (Katarzyna Chorzępa), Cielecki (Jacek Kawalec), Jaruś (Jan Leśniewski), Jarek (Wojciech Rotowski)

i

Autor: x-news
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze