​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3266: Honorata przewidzi straszny koniec Zuzy. Wykończy ją bliska osoba - ZWIASTUN

2021-08-02 23:03
​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3266: Honorata przewidzi straszny koniec Zuzy. Wykończy ją bliska osoba - ZWIASTUN
Autor: player.pl ​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3266: Honorata przewidzi straszny koniec Zuzy. Wykończy ją bliska osoba - ZWIASTUN

W 3266 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) pozna straszną prawdę o tym jak skończy. Ale niestety nie przyjmie jej do wiadomości! Hofferowa wysłucha proroctwa swojej teściowej Honoraty (Aleksandra Konieczna) z nieufnością i pewna swego ruszy na bój. Ale zajmie się kompletnie niewłaściwą osobą! Czy nieufność Zuzy wobec proroctw i snów ostatecznie ją zniszczy? Zobacz ZWIASTUN 3266 odcinka "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3266 - poniedziałek, 02.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3266 odcinku "Na Wspólnej" wrogowie Zuzy przystąpią do kolejnej fazy ataku na nią. Hofferowa będzie przekonana, że już wszystko wie, a za swoje kłopoty obwini tylko jedną osobę, Marczaka. Jednak jej teściowa 0 nadprzyrodzonych zdolnościach pozna prawdę i zobaczy upadek synowej! Kto tak stoi naprawdę stoi za próbą zniszczenia Zuzy?    

Honorata w 3266 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała proroczy sen. Natychmiast wezwie do siebie synową i spróbuje ją ostrzec. Ale coraz bardziej sprawna bizneswoman zignoruje przepowiednię teściowej i ściągnie na siebie nieszczęście! Kogo Honorata zobaczy w swoim śnie?

Nie przegap: M jak miłość. Ula i Bartek wychowają nieślubne dziecko? Trauma wnuczki Barbary powróci

Na Wspólnej, odc. 3266: Zuza (Małgorzata Socha)
Autor: player.pl

- Honorata, co się dzieje? – zapyta Zuza, kiedy znajdzie się przed obliczem teściowej wróżki. 

- Miałam sen. Śniłaś mi się… ty i twoja firma – odpowie jej Honorata.

- Miałaś wizję? – dopyta zniecierpliwiona bizneswoman.

- Tak, tak. Mężczyzna twój przeciwnik… chce ci zaszkodzić - doda teściowa.

Jednak Zuza szybko stwierdzi w 3266 odcinku "Na Wspólnej", że doskonale zna tego wroga. Jej zdaniem to Marczak i już ona sobie z tym poradzi. Ale Honorata nie podda się i będzie dalej ciągnęła swoją wizję. 

- Nie, ale on nie jest sam, ma wspólnika. Kogoś kto jest blisko ciebie. Fałszywy i nielojalny.

- A widziałaś kto to jest? – spyta Zuza.

- Nie widziałam.. ale widziałam prezent od tej osoby…. 

Czy Zuza w końcu skojarzy w 3266 odcinku "Na Wspólnej", że Marczakowi (Jakub Wons) pomaga jej obrzydliwie fałszywa macocha Milena (Paulina Napora? Proroczy sen Honoraty to tak naprawdę będzie ostatnia deska ratunku dla Hofferowej. Czy z niej skorzysta? - zobacz koniecznie ZWIASTUN!

Sprawdź także: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE