​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3266: Honorata przewidzi straszny koniec Zuzy. Wykończy ją bliska osoba - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl ​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3266: Honorata przewidzi straszny koniec Zuzy. Wykończy ją bliska osoba - ZWIASTUN

​​​​​​Na Wspólnej, odcinek 3266: Honorata przewidzi straszny koniec Zuzy. Wykończy ją bliska osoba - ZWIASTUN

W 3266 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) pozna straszną prawdę o tym jak skończy. Ale niestety nie przyjmie jej do wiadomości! Hofferowa wysłucha proroctwa swojej teściowej Honoraty (Aleksandra Konieczna) z nieufnością i pewna swego ruszy na bój. Ale zajmie się kompletnie niewłaściwą osobą! Czy nieufność Zuzy wobec proroctw i snów ostatecznie ją zniszczy? Zobacz ZWIASTUN 3266 odcinka "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3266 - poniedziałek, 02.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3266 odcinku "Na Wspólnej" wrogowie Zuzy przystąpią do kolejnej fazy ataku na nią. Hofferowa będzie przekonana, że już wszystko wie, a za swoje kłopoty obwini tylko jedną osobę, Marczaka. Jednak jej teściowa 0 nadprzyrodzonych zdolnościach pozna prawdę i zobaczy upadek synowej! Kto tak stoi naprawdę stoi za próbą zniszczenia Zuzy?    

Honorata w 3266 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała proroczy sen. Natychmiast wezwie do siebie synową i spróbuje ją ostrzec. Ale coraz bardziej sprawna bizneswoman zignoruje przepowiednię teściowej i ściągnie na siebie nieszczęście! Kogo Honorata zobaczy w swoim śnie?

Nie przegap: M jak miłość. Ula i Bartek wychowają nieślubne dziecko? Trauma wnuczki Barbary powróci

Na Wspólnej, odc. 3266: Zuza (Małgorzata Socha)

i

Autor: player.pl

- Honorata, co się dzieje? – zapyta Zuza, kiedy znajdzie się przed obliczem teściowej wróżki. 

- Miałam sen. Śniłaś mi się… ty i twoja firma – odpowie jej Honorata.

- Miałaś wizję? – dopyta zniecierpliwiona bizneswoman.

- Tak, tak. Mężczyzna twój przeciwnik… chce ci zaszkodzić - doda teściowa.

Jednak Zuza szybko stwierdzi w 3266 odcinku "Na Wspólnej", że doskonale zna tego wroga. Jej zdaniem to Marczak i już ona sobie z tym poradzi. Ale Honorata nie podda się i będzie dalej ciągnęła swoją wizję. 

- Nie, ale on nie jest sam, ma wspólnika. Kogoś kto jest blisko ciebie. Fałszywy i nielojalny.

- A widziałaś kto to jest? – spyta Zuza.

- Nie widziałam.. ale widziałam prezent od tej osoby…. 

Czy Zuza w końcu skojarzy w 3266 odcinku "Na Wspólnej", że Marczakowi (Jakub Wons) pomaga jej obrzydliwie fałszywa macocha Milena (Paulina Napora? Proroczy sen Honoraty to tak naprawdę będzie ostatnia deska ratunku dla Hofferowej. Czy z niej skorzysta? - zobacz koniecznie ZWIASTUN!

Sprawdź także: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

Najnowsze