Na Wspólnej, odcinek 3262: Cierpienie syna Michała. Zostawi Ignasia tak jak Kinga. Tylko Iga z nim zostanie - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3262: Cierpienie syna Michała. Zostawi Ignasia tak jak Kinga. Tylko Iga z nim zostanie - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3262: Cierpienie syna Michała. Zostawi Ignasia tak jak Kinga. Tylko Iga z nim zostanie - ZWIASTUN

2021-07-22 20:33

W 3262 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) wyjedzie z Klaudią (Sandra Staniszewska-Herbich) i zostawi syna bez słowa wyjaśnienia, tak jak kiedyś Kinga (Ilona Wrońska). Ignaś (Bartek Kaszuba) poczuje się zdradzony, a nawet odrzucony, kiedy odkryje, że ojciec złamał daną mu obietnicę. Tylko Iga (Lidia Sadowa) w 3262 odcinku "Na Wspólnej" zostanie z synem Michała. Jak troskliwa, kochająca mama wyjaśni chłopcu, że jeśli Kinga żyje to na pewno ma powód, dla którego jeszcze nie wróciła. Zrozpaczony Ignaś będzie pewny, że Michał nie mówi mu całej prawdy o poszukiwaniach Kingi. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3262 - poniedziałek, 26.05.2021, o godz. 20.15 w TVN

Aż trudno uwierzyć, że w "Na Wspólnej" Michał tak łatwo da się złapać w pułapkę, którą zastawi na niego Klaudia. Od początku tajemnicza pacjentka udająca Kingę była podejrzana, a jej historia o porwaniu przez psychopatę i uwięzieniu w drewnianym domu szaleńca nie wydawała się wiarygodna. Mimo to Brzozowski uwierzył nieznajomej, która miała paszport Kingi, twierdziła, że razem z żoną Michała miesiącami była zdana na łaskę psychola, ale uciekła. Dopiero w 3262 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że Klaudia działa z premedytacją! Opracowała chory plan, by Michał myślał, że Kinga żyje.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3272: Śmierć Michała z rąk psychopatki Klaudii udającej Kingę?! Iga ruszy na ratunek - ZDJĘCIA

Dlatego w 3262 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski w środku nocy zostawi syna oraz Igę i ruszy z Klaudią do Trójmiasta. Powód? Bo "przyjaciółka" Kingi obieca, że tam pozna człowieka, który przekaże mu najnowsze wiadomości o żonie. Nie będzie miał pojęcia, że Klaudia działa w zmowie z pewnym przekupionym mężczyzną. Da mu w 3262 odcinku "Na Wspólnej" pieniądze, żeby odegrał swoją rolę i powiedział Michałowi, że miesiąc wcześniej widział Kingę w Sopocie.

O poranku w 3262 odcinku "Na Wspólnej" Ignaś zobaczy, że ojciec go opuścił! Poczuje, że tata go zdradził i zwyczajnie odrzucił. Będzie tak zły, że wywoła nawet awanturę w szkole, a pocieszenie znajdzie tylko u Igi. To właśnie policjantka wyjaśni synowi Michała, żeby nie miał żalu do ojca. Zapewni, że jeśli Kinga żyje to musi mieć ważny powód, który powstrzymuje ją przed powrotem. Dzięki Idze zrozpaczony Ignaś w 3262 odcinku "Na Wspólnej" poczuje jakby znów miał mamę przy sobie. Ale to będzie już Iga.

W 3262 odcinku "Na Wspólnej" Michał dowie się od informatora Klaudii, że Kinga na pewno żyje i najpewniej wyjechała do stolicy. Gdy Brzozowski poprosi świadka, by zeznał wszystko na policji, ten zaprotestuje. Później w 3262 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia wręczy mężczyźnie pieniądze za przedstawienie jakie odegra. Tak jak się umawiali!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3265: Agnieszka straci pamięć w tragicznym wypadku! Będzie myślała, że wciąż jest żoną Rafała - ZDJĘCIA

Po powrocie Michała do domu w 3262 odcinku "Na Wspólnej" Iga nie będzie mogła na niego patrzeć! Wygarnie mu, że zapomina już nie tylko o niej, ale także o Ignasiu. Między narzeczonymi dojdzie do ostrej awantury! Iga wykrzyczy Michałowi prosto w twarz, że gdyby nie jego syn już dawna by od niego odeszła! Nie zniesie dłużej, że Brzozowski znika bez słowa, a ona i Ignaś nie wiedzą co się z nim dzieje. Michał w 3262 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak zaślepiony poszukiwaniami Kingi, że nie zorientuje się, że Klaudia jest psychopatką.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze