Na Wspólnej, odcinek 3252: Eliza i Jarek powiedzą Juniorowi, że nie będzie ich synem! Ojciec pijak rozdzieli go z siostrą Hanusią na zawsze?

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3252: Eliza i Jarek powiedzą Juniorowi, że nie będzie ich synem! Ojciec pijak rozdzieli go z siostrą Hanusią na zawsze?

Na Wspólnej, odcinek 3252: Eliza i Jarek powiedzą Juniorowi, że nie będzie ich synem! Ojciec pijak rozdzieli go z siostrą Hanusią na zawsze?

2021-07-06 19:36

W 3252 odcinku "Na Wspólnej" dzieci Elizy (Katarzyna Chorzępa) i Jarka (Wojciech Rotowski), które młodzi Bergowie chcą adoptować, dostaną druzgocącą wiadomość. Osierocone przez matkę rodzeństwo będzie umierało z przerażenia, że rozdzieli ich obcy, zł człowiek. Bo za takiego Jaruś (Jan Leśniewski) i Hania (Pola Żak) uznają Janusza Zawadę (Wojciech Kałużyński). Prawdziwy ojciec Juniora w 3252 odcinku "Na Wspólnej" urządzi awanturę Bergom, że nastawiają syna przeciwko niemu. Chłopiec pogrąży się w rozpaczy na wieść, że nie będzie już mieszkał z Hanią, że Eliza i Jarek nie zostaną jego rodzicami. Czy ziści się najgorszy scenariusz?

"Na Wspólnej" odcinek 3252 - środa, 7.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Poruszające sceny w "Na Wspólnej" rozegrają się w 3252 odcinku kiedy Eliza i Jarek zaczną przygotować Juniora na przeprowadzkę do ojca. Bergowie uprzedzą syna zmarłej sąsiadki, która powierzyła im swoje dzieci, że sąd zdecydował, że będzie mieszkał z tatą, ale to wcale nie oznacza, że nie będą już rodziną. Drżącymi głosami małżonkowie w 3252 odcinku "Na Wspólnej" będzie przekonywać Jarusia, że wszystko się ułoży. Choć sami w to nie uwierzą. - Nadal będziesz do nas przychodził i spotykał się u nas z Hanią... - zapewni go Eliza widząc, że Hanusia także nie rozumie co się dzieje.

- Będziemy z Hanią mieszkać w innych domach? - zapyta Junior w 3252 odcinku "Na Wspólnej" wstrząśnięty tym, że jakiś obcy mężczyzna chce go zabrać. - Tak, ale... - powie Eliza, lecz chłopiec jej przerwie. - Nie! Nie zgadzam się! Proszę... Nie rozdzielą nas, nie mogą!

Jaruś i Hanusia w 3252 odcinku "Na Wspólnej" przytulą się do siebie, jakby w ten sposób chcieli pokazać wszystkim, że nikt ich nie rozłączy. - Nie! Nie zgadzam się! Proszę... Nie rozdzielą nas, nie mogą! - krzyknie Junior. Zrozpaczona Hanusia zapyta w 3252 odcinku "Na Wspólnej" czy ją też będą musieli oddać. - Po mnie też przyjdzie pan? - Haniu nikt po ciebie nie przyjdzie... - powie czułym głosem Eliza, przytulając przybraną córkę. - Nie zabierze mnie? - zapyta dziewczynka ze łzami w oczach. - Nie zabierze, obiecuję... - doda żona Jarka.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3254: Michał nie rozpozna Kingi! Wróci, ale będzie ukrywała swoją twarz? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3257: Jaruś da się przekupić ojcu pijakowi! Tylko Hanusia zostanie z Bergami

Ale Janusza Zawada w 3252 odcinku "Na Wspólnej" nie odpuści. Ojciec Jarusia, który jest w zmowie z Cieleckim (Jacek Kawalec), ojcem Elizy znów odwiedzi syna i niemal zmusi go, by się do niego przytulił. Przerażony Junior ucieknie i nie będzie chciał z nim rozmawiać. Pijak, który skłamał w sądzie, że jest po odwyku przestanie nad sobą panować. Wybuchnie wściekłością i wyładuje się na Bergach.- Coście mu naopowiadali? -rzuci gniewnie do Elizy i Jarka.

- Przecież nie wyciągnę go siłą z pokoju! - wyjaśni Berg. - Nastawiliście dzieciaka przeciwko mnie i takie są skutki! - oskarży ich alkoholik i przestępca na zwolnieniu warunkowym. - Ale nic o panu nie mówiliśmy! On pana nie zna, boi się! - rzuci oburzona zachowanie Zawady Eliza.

W 3252 odcinku "Na Wspólnej" to Bruno (Dawid Czupryński) pierwszy zauważy, że Janusz dziwnie się zachowuje i drży mu ręka, jakby był na głodzie alkoholowym. Uprzedzi przyjaciół, by uważali na ojca Jarusia. A Eliza i Jarek postanowią zdobyć dowód, że Zawada okłamał ich i sąd i wcale nie przestał pić. Postanowią go śledzić i skorzystać z pomocy przebiegłego ojca Elizy. Nie wiedząc, że Cielecki jest w zmowie z pijakiem!

Na Wspólnej odc. 3252. Eliza (Katarzyna Chorzępa),  Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3252. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jaruś (Jan Leśniewski)
Na Wspólnej odc. 3252. Hanusia (Pola Żak), Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3252. Hanusia (Pola Żak), Jaruś (Jan Leśniewski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze