Na Wspólnej, odcinek 3236: Tragedia u Brzozowskich! Tak Kuba będzie bronił Basi przed atakiem Izy - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3236: Tragedia u Brzozowskich! Tak Kuba będzie bronił Basi przed atakiem Izy - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3236: Tragedia u Brzozowskich! Tak Kuba będzie bronił Basi przed atakiem Izy - ZDJĘCIA

2021-06-02 13:20

W 3236 odcinku "Na Wspólnej" w rodzinie Basi (Grażyna Wolszczak) rozegrają się tragiczne sceny z udziałem Izy (Anna Korcz) i Kuby (Kacper Łukasiewicz)! Sama Brzozowska do tego doprowadzi, bo po latach przyznała się Izie, że spała z jej mężem, a Kuba jest synem zmarłego Wiktora. Nienawiść Izy do szwagierki w 3236 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak wielka, że wywoła rodzinny konflikt. Kuba w obronie matki rzuci ciotce w twarz same wyzwiska, a zaraz potem dojdzie do jeszcze większego dramatu. Poznajcie szczegóły tego jak tajemnica Basi sprzed lat zniszczy jej rodzinę.

"Na Wspólnej" odcinek 3236 - środa, 9.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Moment, w którym w "Na Wspólnej" Iza dowiedziała się o Basi, że ta była kochanką Wiktora, że spała z jej mężem, zaszła z nim w ciąże, a owocem zdrady jest Kuba, był przełomową chwilą dla wszystkich Brzozowskich. Bo Izabela ostatnia poznała tajemnicę Basi, którą ukrywała przez ponad 18 lat! Rozpętała szwagierce prawdziwe piekło. Nazwała ją "su..ą" i obwieściła, że nie chce mieć z nią nic wspólnego. Ciąg dalszy wojny kobiet nastąpi w 3236 odcinku "Na Wspólnej" kiedy ich konflikt rykoszetem odbije się na Kubie!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3241: Michał odnajdzie żywą Kingę?! Będzie miała zmasakrowaną twarz. Nie rozpozna żony? - ZDJĘCIA

A zacznie się od tego, że w 3236 odcinku "Na Wspólnej" Basia oświadczy zszokowanemu Jerzemu (Wojciech Wysocki), że nie wyda jego powieści. Dlaczego? Mąż Izy usłyszy, że to ona powinna mu powiedzieć prawdę. Wreszcie Iza w 3236 odcinku "Na Wspólnej" wyjawi Jerzemu, że Kuba jest przyrodnim bratem Maksa (Adam Fidusiewicz), synem zmarłego Wiktora, który przed laty zdradzał ją z Basią! Reakcja Jerzego na te rewelacje sprawi, że Iza wcale nie odzyska spokoju. Wręcz przeciwnie! Nakręci się jeszcze bardziej przeciwko Basi, która stanie się jej największym wrogiem.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Sprawdź też: Nowa Kinga w Na Wspólnej?! Michał sprowadzi do domu kobietę, która ukradnie tożsamość Kingi - ZDJĘCIA

Tymczasem Kuba w 3236 odcinku "Na Wspólnej" dowie się, że ciotka Iza spoliczkowała jego matkę na wieść o tym, że on i Maks są braćmi. 18-latek stanie w obronie Basi. Wpadnie w taką wściekłość, że urządzi Izabeli awanturę. Na oczach Basi i Smolnego w 3236 odcinku "Na Wspólnej" zacznie krzyczeć, że Iza ma zostawić mamę w spokoju, a on nie jest bękartem! Podczas awantury w mieszkaniu Brzozowskiej dojdzie do kolejnej tragedii!

Na Wspólnej odc. 3236. Basia (Grażyna Wolszczak), Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3236. Basia (Grażyna Wolszczak), Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)
Na Wspólnej odc. 3236. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Izabela (Anna Korcz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3236. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Izabela (Anna Korcz)
Najnowsze