Na Wspólnej, odcinek 3234: Spisek przed ślubem Michała i Igi! Rodzice Kingi zabiorą im dziecko? - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3234: Spisek przed ślubem Michała i Igi! Rodzice Kingi zabiorą im dziecko? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3234: Spisek przed ślubem Michała i Igi! Rodzice Kingi zabiorą im dziecko? - ZDJĘCIA

2021-05-26 15:33

W 3234 odcinku "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) i Michał (Robert Kudelski) będą musieli się zmierzyć z rodzicami Kingi (Ilona Wrońska), który postanowią zniszczyć ich ślub i rodzinne szczęście! Olga (Anna Łopatowska) i Henryk (Wiesław Rudzki) Malczykowie nie pogodzą się z tym, że zięć uznał Kingę za zmarłą i znów się żeni! Żeby się na nim odegrać w 3234 odcinku "Na Wspólnej" uknują spisek, w który wciągną także Ignasia (Bartek Kaszuba). Wmówią wnukowi, że teraz kiedy Michał zacznie nowe życie dla niego nie będzie już miejsca, zwłaszcza, że pojawi się nowe dziecko. Zabiorą Michałowi syna? Poznajcie szczegóły.

"Na Wspólnej" odcinek 3234 - poniedziałek, 7.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Ślub Igi i Michała w "Na Wspólnej" będzie coraz bliżej, a rodzice Kingi nie pogodzą się z oficjalnym uznaniem Brzozowskiej za zmarłą. Raz już oskarżyli zięcia, że jest bigamistą, który chce się żenić, choć Kinga na pewno żyje! Ale w 3234 odcinku "Na Wspólnej" posuną się jeszcze dalej, by zrujnować szczęście narzeczonych. W tym celu posłużą się Ignasiem, wykorzystają naiwność i ufność wnuka, który będzie się cieszył z tego, że Iga wejdzie do ich rodziny, że zastąpi mu mamę, która zginęła ponad dwa lata temu i nie daje żadnego znaku życia. Ignaś w 3234 odcinku "Na Wspólnej" będzie pod tak silnym wpływem dziadków, Olgi i Henryka, że uwierzy w bzdury jakie mu opowiedzą na temat ojca i Igi!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3240: Ślub Michała i Igi odwołany! Kinga się odnajdzie? - ZDJĘCIA

Rodzice Kingi w 3234 odcinku "Na Wspólnej" przejdą samych siebie, by namącić wnukowi w głowie. Dadzą Ignasiowi do zrozumienia, że tata nie będzie miał już dla niego czasu - zajęty nową żoną i być może nowym dzieckiem, które niebawem się urodzi. Do tego Malczykowie w 3234 odcinku "Na Wspólnej" wpadną na niedorzeczny pomysł, by zabrać Ignasia od Michała. Zaproponują wnuczkowi przeprowadzkę do nich!

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Sprawdź też: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Ignaś w 3234 odcinku "Na Wspólnej" zwierzy się ojcu, że dziadkowie chcą go zabrać do siebie. Kiedy Brzozowski się o tym dowie, wściekły pojedzie rozprawić się z teściami! Wykrzyczy rodzicom Kingi prosto w twarz, że nie mają prawa mącić Ignasiowi w głowie i ingerować w jego życie, plany na przyszłość i ślub z Igą. Po rozmowie z Malczykami syn Michała w 3234 odcinku "Na Wspólnej" zacznie podejrzliwie patrzeć na ojca i macochę. Jakby doszukiwał się znaków, że już go nie chcą.

Na Wspólnej odc. 3234. Iga (Lidia Sadowa), Michał (Robert Kudelski), Ignaś (Bartek Kaszuba)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3234. Iga (Lidia Sadowa), Michał (Robert Kudelski), Ignaś (Bartek Kaszuba)
Na Wspólnej odc. 3234. Ignaś (Bartek Kaszuba), Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3234. Ignaś (Bartek Kaszuba), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 3223. Michał (Robert Kudelski), rodzice Kingi - Olga Malczyk (Anna Łopatowska), Henryk Malczyk (Wiesław Rudzki)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3223. Michał (Robert Kudelski), rodzice Kingi - Olga Malczyk (Anna Łopatowska), Henryk Malczyk (Wiesław Rudzki)
Najnowsze