Na Wspólnej, odcinek 3229: Dramatyczny koniec nocy poślubnej Beaty i Pawła. Nie zajdzie w ciążę przez szwagra? - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3229: Dramatyczny koniec nocy poślubnej Beaty i Pawła. Nie zajdzie w ciążę przez szwagra? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3229: Dramatyczny koniec nocy poślubnej Beaty i Pawła. Nie zajdzie w ciążę przez szwagra? - ZWIASTUN

2021-05-27 15:10

W 3229 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) spędzą upojną noc poślubną, ale szczęście nowożeńców szybko się skończy. Tak jak nadzieje na to, że w noc po ślubie uda im się spłodzić dziecka, a Beatka w końcu zajdzie w ciążę. Na Wójcików w 3229 odcinku "Na Wspólnej" spadnie bowiem wstrząsająca wiadomość o Emilu (Piotr Ligienza). Brat Pawła zniknie i zaczną go szukać podejrzane zbiry. Cała sytuacja odbije się na małżeństwie Beaty i Pawła, a zwłaszcza planach powiększenia rodziny. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3229 - czwartek, 27.05.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3229 odcinku "Na Wspólnej" Beata i Paweł już po ślubie i szalonym weselu dosłownie nie będą mogli wyjść z łóżka! Gorący seks nowożeńców będzie idealnym zwieńczeniem romantycznej ceremonii i zabawy weselnej w gronie przyjaciół. Noc poślubna sprawi Beacie tyle satysfakcji, że od razu w 3229 odcinku "Na Wspólnej" zacznie mówić o dziecku. Już od dawna chce zajść w ciążę i zostać matką, ale czekała na ślub, by założyć rodzinę już jako mężatka. - Wiesz co? Jednak ta noc poślubna nie jest przereklamowana... - pochwali łóżkowe wyczyny męża o poranku. - Nie! - odpowie Paweł, który wciąż będzie miał ochotę na więcej.

- Paweł, a jak by nam się dzisiaj udało i za 9 miesięcy leżał tu ktoś taki malutki... - szepnie Beatka do ucha ukochanemu, a Wójcik w 3229 odcinku "Na Wspólnej" od razu przejdzie od słów do czynów. - Tylko boję się jednego... Że coś mogło pójść nie tak... Musimy to powtórzyć! 

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3229: Jarek i Eliza wyznają Jarusiowi, że nie zabiorą jego i Hanusi do siebie. Nigdy nie będą razem?

Po namiętnej nocy poślubnej w 3229 odcinku "Na Wspólnej" Beatka i Paweł pójdą razem na cmentarz na grób Gustaw (Jan Monczka), żeby w ten sposób uczcić pamięć zmarłego ojca Wójcika. Nie zdołają jednak uniknąć tematu Emila, brata Pawła, którego ten wypędził z własnego wesela kiedy dowiedział się o oszustwach Larsona. - Kto uśmierca własną matkę za życia i po co? Chciał wyhaczyć spadek po tobie i tyle!

- Tłumaczę Pawłowi, że on na razie daje, a nie bierze! Ty wiedziałeś, że on mi kupił suknię ślubną? - zwróci się Beatka do nieżyjącego teścia. - Jest bańka do wyjęcia, to można zainwestować parę tysi! Prawnik? Nieźle to sobie wykombinował!

- No i Paweł zamiast z nim porozmawiać to nie. On to już wszystko ustalił, ocenił i pozamiatane! Po sprawie! 

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3234: Spisek przed ślubem Michała i Igi! Rodzice Kingi zabiorą im dziecko? - ZDJĘCIA

Cudowny nastrój Wójcików po ślubie w 3229 odcinku "Na Wspólnej" zepsują zbiry szukające Emila! Zażądają zwrotu długu Larsona, ale Paweł nie będzie wiedział gdzie jest jego brat. Kiedy się z nim spotka przyciśnie Emila do tego stopnia, że ten wyzna mu całą prawdę o sobie. - O co w tym wszystkim chodzi, ja się pytam?!

- Miałem świetną pracę, szacunek w środowisku, klientów i wiesz co zrobiłem? Wziąłem pieniądze kancelarii. Miałem zagrać, wygrać i oddać. Trochę wygrałem, ale więcej przegrałem. Chciałem oddać kancelarii, więc zacząłem pożyczać. Tak to jest... Kiedy zaczynam grać, nie mogę przestać. Jestem hazardzistą, to jest uzależnienie... - przyzna się Emil w 3229 odcinku "Na Wspólnej".

- Trzeba było tak kombinować, nie mogłeś powiedzieć od razu jak jest?

- A ty nigdy nie kombinowałeś? Czyli jednak bracia... Nic od ciebie nie chcę braciszku! - doda Emil, a Paweł w 3229 odcinku "Na Wspólnej" zgodzi się mu pomóc. Nieświadomy tego jak problemy Emila wpłyną na jego małżeństwo z Beatką. Bo przyrodni brat ma ochotę na jego żonę...

Na Wspólnej odc. 3229. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3229. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Na Wspólnej odc. 3229. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3229. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany