Na Wspólnej, odcinek 3229: Jarek i Eliza wyznają Jarusiowi, że nie zabiorą jego i Hanusi do siebie. Nigdy nie będą razem?

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3229: Jarek i Eliza wyznają Jarusiowi, że nie zabiorą jego i Hanusi do siebie. Nigdy nie będą razem?

Na Wspólnej, odcinek 3229: Jarek i Eliza wyznają Jarusiowi, że nie zabiorą jego i Hanusi do siebie. Nigdy nie będą razem?

2021-05-27 8:41

W 3229 odcinku "Na Wspólnej" w mieszkaniu Jarka (Wojciech Rotowski) i Elizy (Katarzyna Chorzępa) rozegrają się rozdzierające serce sceny! Jaruś (Jan Leśniewski) ucieknie do Bergów ze szkoły, bo inaczej nie będzie mógł się z nimi spotkać. Matka zastępcza Juniora i Hanusi (Pola Żak) zabroni im odwiedzin u przyszłych rodziców. Na widok Jarusia w 3229 odcinku "Na Wspólnej" Eliza zupełnie się rozklei, a Jarek powie chłopcu, że nigdy nie będą razem. Bergowie nie adoptują dzieci zmarłej sąsiadki? Zaraz potem rozegra się kolejny dramat. Poznajcie szczegóły tej przejmującej historii.

"Na Wspólnej" odcinek 3229 - czwartek, 27.05.2021, o godz. 20.15 w TVN

Eliza i Jarek z "Na Wspólnej" chcą adoptować Jarusia i Hanusię, dzieci sąsiadki Jagody (Rita Raider), która zginęła w wypadku, a przed śmiercią powierzyła im opiekę nad maluchami. To była ostatnia wola umierającej matki Hani i Juniora, by młodzi Bergowie zatroszczyli się o dzieci, jakby naprawdę byli ich rodzicami. Ale zanim proces adopcji dobiegnie końca pojawią się nowe komplikacje i dramatyczne zwroty akcji. Tragedia rozegra się już w 3229 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Hanusia i Jaruś poczują, że Eliza i Jarek ich nie chcą. Jak do tego dojdzie?

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3234: Spisek przed ślubem Michała i Igi! Rodzice Kingi zabiorą im dziecko? - ZDJĘCIA

W 3229 odcinku "Na Wspólnej" dzieci zaczną się znów buntować przeciwko matce zastępczej, z którą decyzją sądu muszą na razie mieszkać. Jaruś nie pozwoli opiekunce się do siebie zbliżyć. - Nie jesteś żadną ciocią i nam nie rozkazuj!- Tak się składa, że w tej chwili macie tylko mnie! - wyjaśni kobieta. - Mamy Elizę i Jarka... - krzyknie Junior, a reakcja matki zastępczej w 3229 odcinku "Na Wspólnej" będzie zdecydowanie za ostra. - Z tego co wiem, to jest wątpliwe...- Ty nic nie wiesz! Ty debilko! - krzyknie Jaruś i zamknie się w łazience.

Po szkole chłopiec w 3229 odcinku "Na Wspólnej" ucieknie ze szkoły do mieszkania Bergów. Ze łzami w oczach wyzna,  że on i Hanusia chcą być już z nimi, że nienawidzą miejsca, w którym teraz mieszkają, zwłaszcza nowej matki. - Zabierzcie nas! Proszę! Ja tam już nie wytrzymam! Ona nie pozwala się nam zobaczyć, ma nas gdzieś!

- Jarek, to nie jest decyzja tylko waszej opiekunki... - wyjaśni na spokojnie Berg. - A czyja? Może wasza?- Nie! My robimy wszystko, żeby was zabrać. Świrujemy tu...  - Eliza w 3229 odcinku "Na Wspólnej" będzie bliska rozpaczy. - To weźcie nas! Hanka płacze w nocy!

Ale Jarek w 3229 odcinku "Na Wspólnej" rozwieje wszystkie złudzenia Juniora i sprawi, że chłopiec zwątpi w jego miłość. - Póki co jeszcze nie możemy... Dlatego, że takie są zasady. Uwierz mi, nam też się one nie podobają, ale musimy ich przestrzegać, bo inaczej nigdy nie będziemy razem...

- Jarek, musimy cię odwieźć do rodziny zastępczej...- doda Eliza. Zrozpaczony Jaruś w 3229 odcinku "Na Wspólnej" będzie błagał, by go nie oddawali. - Nie chcę... Proszę...

- Musimy, przykro mi. Inaczej będzie już tylko gorzej... - odpowie Berg.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w nowym bistro Kingi w ostatnim 1594 odcinku! Franka uczci pamięć zmarłego dziadka w wyjątkowy sposób – WIDEO

Decyzja Bergów w 3229 odcinku "Na Wspólnej", by odwieźć dzieci spotka się z uznaniem pracownicy Centrum Pomocy Rodzinie, która odblokuje im możliwość spotykania się z Hanusią i Jarusiem, by rodzeństwo czuło jak przyszli rodzice je kochają. Ale dzieci w 3229 odcinku "Na Wspólnej" się o tym nie dowiedzą, bo spakują i uciekają z rodziny zastępczej. Hanusia i Jaruś będą w ogromnym niebezpieczeństwie.

Na Wspólne odc. 3229. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski), Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: player.pl Na Wspólne odc. 3229. Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski), Jaruś (Jan Leśniewski)
Na Wspólne odc. 3229. Jarek (Wojciech Rotowski), Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: player.pl Na Wspólne odc. 3229. Jarek (Wojciech Rotowski), Jaruś (Jan Leśniewski)
Na Wspólnej, odc. 3209: Jarek (Jan Leśniewski), Hania (Pola Żak)

i

Autor: TVN
Najnowsze