Na Wspólnej, odcinek 3226: Paweł nakryje Beatę i Emila na zdradzie! Nawet śmiertelna choroba brata go nie wzruszy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3226: Paweł nakryje Beatę i Emila na zdradzie! Nawet śmiertelna choroba brata go nie wzruszy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3226: Paweł nakryje Beatę i Emila na zdradzie! Nawet śmiertelna choroba brata go nie wzruszy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2021-11-18 12:28

W 3326 odcinku „Na Wspólnej” świat Pawła (Grzegorz Kwiecień) zawali się w jednej chwili, gdy na własne oczy zobaczy jak Beatka (Katarzyna Ptasińska) zdradza go z jego własnym bratem (Piotr Ligienza)! Wójcik przyłapie ich na gorącym uczynku, jak sami będą wahali się, czy powiedzieć mu o ich małym sekrecie! W 3326 odcinku „Na Wspólnej” Paweł nie będzie miał żadnych wątpliwości, że jego żona wplątała się w romans z Emilem, dlatego tak bardzo chciała, aby z nimi zamieszkał! Wójcik wpadnie w taki szał, że nawet nowotwór brata nie zrobi na nim żadnego wrażenia! Zobaczcie ZWIASTUN i ZDJĘCIA z 3326 odcinku „Na Wspólnej”!

"Na Wspólnej" odcinek 3326 - czwartek, 18.11.2021, o godz. 20.15

W 3326 odcinku „Na Wspólnej” życie Pawła runie jak domek z kart! Wójcik tak bardzo się starał, aby dać Beatce wszystko, co najlepsze, a ona wywinie mu takie świństwo! To w końcu dla niej, dzięki Romanowi (Waldemar Obłoza) kupił przepiękny dom, aby wreszcie wyprowadzili się od Ziębów i rozpoczęli nowe życie. Jego małżonka nie była przekonana do tego pomysłu, jednak zgodziła się na propozycję Pawła pod warunkiem, że zamieszka z nimi Emil! Wójcik nieco zdziwił się jej propozycją, ale oczywiście się na nią zgodził! Dopiero w 3326 odcinku „Na Wspólnej” zrozumie, dlaczego Beatce tak na tym zależało!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3325: Tragedia u Bergów! Bogdan umrze? Syn jeszcze zdąży się z nim pożegnać

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Paweł nakrywa Beatkę i Emila na gorącym uczynku w 3326 odcinku "Na Wspólnej" >>>

W 3326 odcinku „Na Wspólnej” Paweł nakryje Beatkę i Emila w dość dwuznacznej sytuacji! Jego żona wtulona w Larsona wyzna mu, że już dłużej nie powinni trzymać go w niepewności i o wszystkim mu powiedzieć. Wówczas dla Pawła stanie się jasne, że jego najbliżsi mają romans i jest to prawdziwy powód tego, czemu Beatka tak nalegała, aby Emil z nimi zamieszkał!

- Emil my naprawdę trzymamy to już zbyt długo w tajemnicy. Ty sobie w ogóle wyobrażasz jak Paweł będzie się czuł jak się dowie? – przyzna Beatka.

- No właśnie, dlatego nic mu nie mówiłem. Beatka, to jest cholernie trudne – powie Emil.

- No wiem, ale słuchaj my naprawdę nie możemy zachowywać się tak jak gdyby nic się nie działo. Nie możemy go dłużej oszukiwać – pocieszy go.

Tego w 3326 odcinku „Na Wspólnej” dla Pawła będzie już za dużo! Wzburzony i zdradzony zostawi ich samych i postanowi jak najszybciej stamtąd uciec.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3325: Beata dowie się o chorobie Emila! Umierający brat Pawła podejmie ostateczną decyzję - ZDJĘCIA

Jeszcze w 3326 odcinku „Na Wspólnej” Beatka i Emil zdołają złapać Pawła i zdecydują się wyznać mu prawdę, choć wcale to nie będzie takie łatwe! Wójcik nie będzie miał ochoty słuchać ich żałosnych wyjaśnień, gdyż nic nie wytłumaczy tego, że oboje go zdradzili!

- Jedziesz gdzieś? – zacznie Emil.

- To poczekaj, bo Emil chciał ci coś powiedzieć – doda Beatka.

- Byliśmy na spacerze z kotkiem – przyzna.

- A z kotkiem – wtrąci Paweł.

- I postanowiliśmy, że nie będziemy tego dłużej odkładać. Może byśmy usiedli w ogrodzie i pogadali na spokojnie – zaproponuje.

- Nie, dzięki – odpowie stanowczo i wsiądzie do auta.

Wtedy w 3326 odcinku „Na Wspólnej” Emil w końcu przyzna się bratu, co ukrywał przed nim razem z Beatą. Larson wyzna mu wprost, że jest śmiertelnie chory, ale jego słowa nie zrobią na wzburzonym Pawle żadnego wrażenia. A to tylko dlatego, że spodziewał się usłyszeć coś zupełnie innego!

- Mam raka – oznajmi bratu.

- Super, moje gratulacje – odpowie bez zastanowienia i dopiero po chwili dojdzie do niego, jaki był głupi!

Spójrz również: Na Wspólnej. Kinga Brzozowska zmarła, a teraz Ilona Wrońska zagra nową rolę w innym serialu - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 3226: Emil (Piotr Ligienza), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3226: Emil (Piotr Ligienza), Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Najnowsze