Na Wspólnej. Kinga Brzozowska zmarła, a teraz Ilona Wrońska zagra nową rolę w innym serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa Na Wspólnej. Kinga Brzozowska zmarła, a teraz Ilona Wrońska zagra nową rolę w innym serialu - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Kinga Brzozowska zmarła, a teraz Ilona Wrońska zagra nową rolę w innym serialu - ZDJĘCIA

2021-11-11 10:02

Ilona Wrońska grała Kingę Brzozowską w "Na Wspólnej", a teraz aktorka wystąpi w całkowicie innej roli! Zaginięcie, a w końcu tragiczna śmierć żony Michała (Robert Kudelski), odbiło się na nim i jego związku z Igą (Lidia Sadowa). W poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" to Klaudia Sobieraj (w tej roli Sandra Staniszewska-Herbich) dała Brzozowskim nadzieję, że Kinga żyje i wróci. Nic takiego nie miało miejsca, a Wrońska na zawsze odeszła z serialu TVN. Teraz pojawi się w hicie Polsatu, gdzie wejdzie w zupełnie inną rolę. Sprawdź szczegóły.

Ilona Wrońska powraca! Z "Na Wspólnej" do "Pierwszej miłości"

Ilona Wrońska nie pojawi się już w "Na Wspólnej", bo jej bohaterkę Kingę spotkało okrucieństwo, a potem śmierć. Przypomnijmy, że Brzozowska w "Na Wspólnej" zaginęła i właściwie uznano ją za zmarłą, dlatego Michał miał żenić się z Igą. Pojawienie się tajemniczej Klaudii zmieniło jednak ogląd całej sytuacji, bo kobieta twierdziła, że Kinga żyje i dała nadzieje wszystkim. Okazało się jednak, że Klaudia jest psychopatką, która uroiła sobie, że zajmie miejsce Brzozowskiej u boku Michała, porwała go, przetrzymywała i naraziła na niebezpieczeństwo. W końcu jednak do wszystkich dotarło, że Kinga nie żyje, a oni muszą nauczyć się żyć z tą myślą. Teraz Ilona Wrońska wraca w całkiem innej roli i wystąpi w konkurencyjnej stacji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP - WIDEO

Ilona Wrońska powróci w nowej roli w hicie Polsatu, a chodzi oczywiście o serial "Pierwsza miłość". Właśnie tam wystąpi już w 3313 odcinku "Pierwsza miłość", który zostanie wyemitowany 30.11.2021 r. Ilona Wrońska zagra Miłkę Szafrańską, charyzmatyczną pisarkę, która będzie promować swoją najnowszą książkę. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) wraz z przyjaciółkami pójdzie w 3313 odcinku "Pierwsza miłość" na spotkanie z gwiazdą i właśnie tak się poznają. Miłka wprowadzi zamieszanie do wątków pozostałych postaci?

Przeczytaj: M jak miłość. Dzielna Iza uratuje życie Marysi i całej Grabiny! Będzie bardzo niebezpiecznie - WIDEO

Na pewno Milka zagości w serialu "Pierwsza miłość" na nieco dłużej, ale czy jej postać będzie podobna do Kingi Brzozowskiej z "Na Wspólnej"? Raczej nie. Już sam wygląd wskazuje na zupełnie inny charakter postaci. Miłka to blondwłosa kobieta z "pazurem", która nie boi się nowych wyzwań. Brzozowska była raczej stonowaną postacią. Jak pojawianie się Milki wpłynie no losy pozostałych bohaterów? Tego dowiemy się już niebawem, z kolejnych odcinków "Pierwsza miłość".

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Darek oskarżony o romans z macochą! Tragiczny finał ucieczki córki Zuzy i Kamila. Ula zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze