M jak miłość. Dzielna Iza uratuje życie Marysi i całej Grabiny! Będzie bardzo niebezpiecznie - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dzielna Iza uratuje życie Marysi i całej Grabiny! Będzie bardzo niebezpiecznie - WIDEO

M jak miłość. Dzielna Iza uratuje życie Marysi i całej Grabiny! Będzie bardzo niebezpiecznie - WIDEO

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" zostanie wielką bohaterką! Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) uratuje nie tylko zagrożone życie Marysi (Małgorzata Pieńkowska), ale wszystkich mieszkańców Grabiny! Jak do tego dojdzie? Jak pisaliśmy jako pierwsi, Iza po rozstaniu z Marcinem przejdzie wielką metamorfozę - z kruchej, przestraszonej "dziewczynki", zamieni się w silną, niezależną i pewną siebie kobietę. I na efekty nie trzeba będzie długo czekać. To właśnie ukochana żona Marcina w "M jak miłość" zrobi coś, co uratuje wszystkich mieszkańców Grabiny z Marysią Rogowską na czele! Zdradzamy, zrobi się bardzo niebezpiecznie - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość" i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Iza w "M jak miłość" zostanie wielką bohaterką! Marcin będzie pękał z dumy

W "M jak miłość" odmieniona Iza wkroczy do akcji jak prawdziwa super bohaterka! Wszystko zacznie się od skażenia Grabiny, które odkryli Marysia i Artur. Robert Moskwa zdradza w "Kulisach M jak miłość", że Rogowski wręcz jest przerażony, bo jedno po drugim dziecko zapada na tajemniczą chorobę!

Jak pamiętamy w 1612 odcinku serialu do akcji odkrycia toksycznych substancji włączyła się Marysia, która z narażeniem życia zakradła się na zamknięty teren fabryki chemicznej i wykradła próbki. Ale jak się okazuje to dopiero początek tej niebezpiecznej afery, a właśnie Iza okaże się najważniejszą osobą, która uratuje wszystkich!

Marysia w nowym odcinku "M jak miłość" właśnie do Chodakowskiej przyjdzie z błaganiem o pomoc. Rogowscy po długich staraniach w walce z bezwzględnym właścicielem toksycznej fabryki i biurokratyczną machiną zrozumieją, że jeżeli nie zrobią afery na całą Polskę, mieszkańcy Grabiny zaczną umierać! I wtedy do gry wkroczy Iza - zobacz w GALERII ZDJĘĆ I NA WIDEO!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1616: Iza i Marcin znów razem! Nigdy nie powie mu jak załatwiła Bosackiego? - ZDJĘCIA

- To jest bardzo duży kaliber! - uprzedzi Izę Marysia. - Czy mogłabyś posłuchać i zająć się tym?

- Pewnie! - odpowie dzielna Iza.

I jak żona Marcina zapowie, tak zrobi. Jak widzimy w "Kulisach M jak miłość" Marysia w jednym z nowych odcinków z serialu oszaleje z radości na widok tego, czego dokonała Chodakowska.  

- Artykuł Izy! Nareszcie! - Rogowska rzuci się mężowi na szyję.

Jak wielki oddźwięk będzie miał materiał Izy w "Głosie Gródka", w którym ujawniona zostanie cała prawda o składowaniu toksycznych odpadów w Grabinie, przekonamy się niebawem. Możemy być pewni, że właśnie po publikacji tekstu Chodakowskiej zrobi się naprawdę niebezpiecznie - bezwzględny właściciel fabryki będzie walczył o swoje pieniądze! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP

M jak miłość. Dzielna Iza uratuje życie Marysi i całej Grabiny! Zrobi się niebezpiecznie i narazi nawet swoje dzieci
Najnowsze