Dowód zbrodni. Na wspólnej

i

Autor: RADEKORZEL.COM

Na Wspólnej, odcinek 3218. Ilonie grozi więzenie za zabójstwo Maksa. Zdybicka zdecyduje się złożyć szokujące zeznania!

2021-05-09 12:20

Dramat Brzozowskich w "Na Wspólnej" trwa. Po zaginięciu Maksa główną podejrzaną stała się Ilona, którą obciążyły zeznania Krenza, Zdybicka nie zamierza się jednak poddać bez walki.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Krenz (Krzysztof Franieczek) nie przestaje niszczyć życia Brzozowskich nawet po tym, jak Maks (Adam Fidusiewicz) zaginął w tajemniczych okolicznościach. Bezwzględnemu oszustowi nie wystarcza wyłudzenie od niech wielkiej sumy pieniędzy. Po zatrzymaniu przez policję bez skrupułów obciążył zeznaniami Zdybicką, wmawiając policjantom nie tylko, że łączył ich romans, ale także, że to właśnie żona jest odpowiedzialna za śmierć Brzozowskiego. Co gorsza, w jego wersję natychmiast uwierzy Iza (Anna Korcz)

Na nieszczęście dla znajdującej się teraz w areszcie Ilony policja znajdzie w jej mieszkaniu kolczyki od Krenza, stanowiące dla niej obciążający dowód. Kobieta dowie się o wszystkim od Agnieszki (Katarzyna Walter), Zdybicka niespodziewanie zacznie zmieniać zeznania i wyzna zszokowanej Olszewskiej, że Maks w rzeczywistości żyje i razem zaplanowali wszystko, by wrobić Krenza w zabójstwo. Czy zmiana strategii uratuje Ilonę i czy na prawdę jest niewinna?

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze