W sidłach mordercy. Na wspólnej

i

Autor: Materiały prasowe

Na Wspólnej, odcinek 3212. Moderstwo żony Henryka wyjdzie na jaw. Tadeusiak aresztuje go na oczach Weroniki!

2021-04-13 14:55

Weronikę z serialu "Na Wspólnej" czekają prawdziwe chwile grozy. Mroczny sekret Henryka wyjdzie w końcu na jaw, a wszystko dzięki byłemu partnerowi. Co wykaże śledztwo Tadeusiaka?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Tadeusiakowi (Dariusz Wnuk) od początku nie podobał się nowy mężczyzna, który wyraźnie zabiegał o względy Weroniki (Renata Dancewicz). Dlatego policjant w tajemnicy postanowił prześwietlić przeszłość Henryka (Piotr Grabowski), a w szczególności przyjrzeć się tajemniczym okolicznościom zaginięcia żony mężczyzny. Trop okazał się prowadzić do wstrząsających wniosków, aż wreszcie Robert nabrał pewności, że nowy partner Weroniki ma na rękach krew własnej żony.

Wkrótce nurek, którego Tadeusiak wynajął, znajdzie w miejscu wskazanym przez policjanta, samochód, co tylko potwierdzi jego teorię, choć jego przełożeni nie będą podzielać tej pewności. Gdy jednak zostanie odnalezione ciało kobiety, Robert nie będzie się wahać ani chwili i aresztuje Henryka, do tego na oczach wzburzonej Weroniki! Postawa mężczyzny w areszcie wyraźnie pokaże jednak Robertowi, że oskarżony nie zamierza się tak łatwo poddać, ani w walce o uniewinnienie, ani tej o serce Roztockiej.

Emisja w TV:

Na Wspólnej

poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze