Na Wspólnej, odcinek 3152: Kamil odtrąci Karinę. Szefowa Hoffera nie odpuści i zastąpi Zuzę w rodzinie - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3152: Kamil odtrąci Karinę. Szefowa Hoffera nie odpuści i zastąpi Zuzę w rodzinie - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3152: Kamil odtrąci Karinę. Szefowa Hoffera nie odpuści i zastąpi Zuzę w rodzinie - ZWIASTUN

2021-01-04 13:22

W 3152 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) wyłoży karty na stół i nie zgodzi się na romans z Kariną Król (Patrycja Soliman). Dyrektorka szpitala od dawna chce uwieść Hoffera, by zniszczyć jego małżeństwo z Zuzą (Małgorzata Socha). Dlatego wpakowała mu się do łóżka! Kamil wprost powie Karinie, że między nimi nic nie będzie! Tyle tylko, że szefowa w 3152 odcinku "Na Wspólnej" nie przyjmie tego do wiadomości. I bezczelnie zajmie miejsce Zuzy na urodzinach Uli (Sherazade Wolff). Za nic w świecie nie odpuści sobie Hoffera!

"Na Wspólnej" odcinek 3152 - czwartek, 7.01.2021, o godz. 20.15 w TVN

Bliska przyjaźń Kamila i Kariny z "Na Wspólnej" przerodzi się w romans? Dyrektorka szpitala po to awansowała Hoffera na ordynatora kardiochirurgii, żeby okręcić go sobie wokół palca. Bez trudu przekonała go nawet, żeby nie wyjeżdżał z Zuzą do Szwajcarii, bo ucierpi na tym jego kariera.

Wkrótce w "Na Wspólnej" podczas służbowego wyjazdu na konferencję lekarzy Karina przestanie nad sobą panować i wpakuje się do łóżka Kamila. Nie osiągnie jednak zamierzonego celu! Kiedy złoży Kamilowi niemoralną propozycję seksu w tajemnicy przed żoną, on odmówi!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

Ale na tym nie koniec, bo w 3152 odcinku "Na Wspólnej" Karina posunie się jeszcze dalej. Zjawi się na urodzinach Uli w mieszkaniu Romana (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna), jakby Zuza zupełnie nie istniała, jakby to ona była matkę Uli i żoną Kamila.

Obecność Kariny w 3152 odcinku "Na Wspólnej" nie umknie uwadze Zuzy, która połączy się przez internet z rodziną. Będzie zaskoczona faktem, że szefowa męża zajęła jej miejsce u Hofferów! Ze względy na Ulę powstrzyma się przed wybuchem zazdrości.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

Kamil w 3152 odcinku "Na Wspólnej" zdecyduje się na rozmowę z szefową. To, co Karina usłyszy od Hoffera zrani ją do żywego! Bo żonaty lekarz nie będzie miał najmniejszej ochoty na romans z dyrektorką szpitala.

- Mam żonę, dziecko. Lubię swoje życie... - zapewni Kamil. Karina nie da po sobie poznać jak bardzo ją uraził i upokorzył. - Nie rozumiem... Ty chyba też nie rozumiesz! - wyjaśni pokrętnie w 3152 odcinku "Na Wspólnej", jakby nic się nie stało. A kiedy zostanie sama wpadnie w szał po odtrąceniu przez Kamila! Będzie tak zdesperowana, że zaplanuje odwet!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze