Na Wspólnej, odcinek 3125: Paweł porażony prądem! Drastyczne sceny w domu Wójcika. Zobaczy zmarłego ojca - ZWIASTUN

2020-11-17 11:15 mp
Na Wspólnej, odcinek 3125: Paweł porażony prądem! Drastyczne sceny w domu Wójcika. Zobaczy zmarłego ojca - ZWIASTUN
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3125: Paweł porażony prądem! Drastyczne sceny w domu Wójcika. Zobaczy zmarłego ojca - ZWIASTUN

W 3125 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do tragedii Pawła (Grzegorz Kwiecień), który remontując mieszkanie, zostanie porażony prądem! Widzowie zobaczą jak dochodzi do spięcia w kontakcie, a Wójcik pada z krzykiem na ziemię. Ogromny ból i utrata przytomności to jednak dopiero początek, bo Pawłowi w 3125 odcinku "Na Wspólnej" ukaże się zmarły ojciec! Gustaw (Jan Monczka) objawi się synowi i powie mu kilka prawd o życiu. Kwiecień już nigdy nie będzie tym samym człowiekiem!

"Na Wspólnej" odcinek 3125 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3125 odcinku "Na Wspólnej" Paweł zajmie się remontem mieszkania. Nie będzie ono w najlepszym stanie, ale pewny swoich umiejętności Wójcik, powie Beacie (Katarzyna Ptasińska), że wszystko jest do zrobienia i niedługo wprowadzą się do pięknego wnętrza. Paweł nie będzie sam, bo z ogromem pracy będzie pomagał mu kolega, który sceptycznie podejdzie do możliwości wyremontowania pomieszczenia w krótkim czasie. W 3125 odcinku "Na Wspólnej" może właśnie przez pośpiech, Paweł zostanie porażony prądem. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3125: Szokujący finał zaręczyn Darii i Adama. Umrze podczas oświadczyn? - ZWIASTUN

W 3125 odcinku "Na Wspólnej" Paweł podejdzie do gniazdka i natychmiast odskoczy rażony prądem. Z rykiem upadnie na ziemię i straci przytomność. Sytuacja będzie wyglądała dramatycznie. Leżący na podłodze Wójcik, przez jakiś czas się nie podniesie. W jego głowie natomiast będą działy się zatrważające rzeczy. W 3125 odcinku "Na Wspólnej" objawi mu się nieżyjący ojciec! Paweł wysłucha jego rad na temat życia i nie będzie wiedział czy umarł, czy wciąż żyje.

W 3125 odcinku "Na Wspólnej" Paweł zobaczy Gustawa.

- Gdzie ja jestem? - Zapyta zdezorientowany Wójcik

- Zgadnij... - Odpowie tajemniczo ojciec.

Obaj będą ubrani w eleganckie garnitury, a świat stanie się jakby jaśniejszy i spokojniejszy. Paweł będzie przerażony nie na żarty. W końcu się ocknie, ale po takim doświadczeniu, nie będzie już tą samą osobą. 

Najnowsze