Na Wspólnej, odcinek 3116: Tragiczny finał parapetówki Beaty i Pawła w domu zmarłego ojca - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3116: Tragiczny finał parapetówki Beaty i Pawła w domu zmarłego ojca - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3116: Tragiczny finał parapetówki Beaty i Pawła w domu zmarłego ojca - ZWIASTUN

2020-11-02 15:04

W 3116 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) urządzą parapetówkę w domu, który zmarły ojciec Pawła, Gustaw (Jan Monczka), zapisał im w testamencie. Podczas imprezy, na którą zaproszą najbliższym przyjaciół, Anastazję (Karolina Bacia) i Tomka (Krzysztof Chodorowski), dojdzie jednak do tragedii. Dotąd szczęśliwa u boku narzeczonego Beata w 3116 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie w szał kiedy wszystko zacznie się im walić na głowę. Dosłownie! Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

Na Wspólnej, odcinek 3116 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.15 w TVN

Beata i Paweł z "Na Wspólnej" przeprowadzili się do nowego domu, który dostali w spadku od Gustawa Wójcika. Po śmierci ojca Pawła dostali bowiem niezwykły prezent od byłego złodzieja, który przez całe życie dorabiał się na włamaniach do cudzych mieszkań i kradzieżach. Właśnie wtedy zakochani zaręczyli się jeszcze razem, a Paweł obiecał Beacie, że w domu od ojca rozpoczną nowy rozdział ich życia. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3120: Koszmar u Cieślików! Syn Moniki i Damiana postrzelony. Kajtek zginie na ich oczach? - ZDJĘCIA

W 3116 odcinku "Na Wspólnej" narzeczeni zorganizują parapetówkę dla przyjaciół. Zaproszą m.in. Anastazję i Tomka, którzy podarują im wzruszający upominek - zdjęcie przedstawiające ich jako parę młodą w formie obrazu. Impreza rozpocznie się od gromkiego "Sto lat!" na część gospodarzy. Początkowo nic nie będzie zwiastowało tragedii, mimo że Beata wcześniej zauważy, że ich piękny dom to naprawdę ruina w rozsypce. Będzie wściekła na narzeczonego, ale Paweł w 3116 odcinku "Na Wspólnej" zbagatelizuje problem.

<iframe src="//get.x-link.pl/7741f0ad-9e72-2d5c-7dea-eb042bf3aa63,8712f64a-2c00-18c5-46ee-b3a565d3c1d4,embed.html" width="1280" height="720" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>

Jednak to, co wydarzy się na parapetówce w 3116 odcinku "Na Wspólnej" przepełni czarę goryczy! Nagle zgaśnie światło i wysiądzie cała elektryczność. Gospodarze i goście będą się dalej bawili w blasku świecy. Na tym nie koniec usterek, które doprowadzą Beatę do ataku furii. Bo nagle na głowy Pawła i Beaty zacznie się walić sufit. I choć ukochany pocieszy Beatę, że szybko doprowadzi dom do porządku, ona mu nie uwierzy.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3127: Metamorfoza Renaty po nagiej sesji. Sławek nie wytrzyma! Tak zmieni ją nowy facet - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 3116: Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3116: Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Na Wspólnej, odc. 3116: Beata (Katarzyna Ptasińska), Anastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3116: Beata (Katarzyna Ptasińska), Anastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski), Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze