Na Wspólnej, odcinek 3112: Robert w szpitalu cudem przeżyje! Weronika wybaczy Tadeusiakowi, że ją bił, pił i ćpał?

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3112: Robert w szpitalu cudem przeżyje! Weronika wybaczy Tadeusiakowi, że ją bił, pił i ćpał?

Na Wspólnej, odcinek 3112: Robert w szpitalu cudem przeżyje! Weronika wybaczy Tadeusiakowi, że ją bił, pił i ćpał? ZWIASTUN

2020-10-23 8:06

Robert (Dariusz Wnuk) z "Na Wspólnej" zabije się? Po tym jak wyrzucili Tadeusiaka z policji, a sąd odebrał mu prawa rodzicielskie do Stasia (Miłosz Kwiecień) postanowił popełnić samobójstwo! Upił się i zażył wszystkie leki psychotropowe jakie mu zostały. Tylko cud sprawi, że w 3112 odcinku "Na Wspólnej" Robert nie umrze. Lekarze w szpitalu uratują mu życie, ale to nie oznacza, że stan Tadeusiaka się poprawi. Kiedy zjawi się u niego Weronika (Renata Dancewicz), alkoholik i narkoman zrozumie, że wszystko stracił. Ukochana nie wybaczy mu, że ją bił i stoczył się na dno? Zobaczcie ZWIASTUN!

Na Wspólnej, odcinek 3112 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3112 odcinku "Na Wspólnej" Robert przeżyje próbę samobójczą, ale to nie oznacza, że odzyska chęć do życia. Załamał się kompletnie po tym jak został wydalony ze służby w policji, z agresją rzucił się na szefa, a potem sąd odebrał mu prawa rodzicielskie do syna. Świadomość tego, że stracił wszystko - Weronikę, Stasia i pracę, która była jego największą pasją przecież popchnęła go do tego, że chciał ze sobą skończyć. Kompletnie pijany połknął wszystkie psychotropy w nadziei, że umrze szybko i bezboleśnie.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3120: Renata bez jednej piersi nago w wyjątkowej sesji! Tak pozna nowego faceta, którym zastąpi Sławka - ZDJĘCIA

Desperacki krok Roberta w 3112 odcinku "Na Wspólnej" będzie miał szczęśliwy finał. Po przewiezieniu do szpitala i szybkiej akcji lekarzy odzyska przytomność. Okaże się, że nic mu nie jest i próba samobójcza nie wywołała żadnych powikłań. Przy szpitalnym łóżku od razu zauważy Weronikę, która będzie czuwała aż się nie obudzi. W tej dramatycznej sytuacji Roztocka zrozumie, że nie może zostawić Roberta bez pomocy. Da mu kolejną szansę i wybaczy mu wszystkie wyrządzone krzywdy? Bił ją, zamienił ich życie w koszmar, nie chciał się poddać terapii, ale teraz ma szansę wyjść na prostą.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3114: Renata dowie się, że Tatiana zostawiła Sławka. Teraz Dziedzic do niej wróci? - ZDJĘCIA

W 3112 odcinku "Na Wspólnej" Weronika przyprowadzi do Roberta także swoje dzieci - Antosię (Gabrysia Jeżółkowska) i Kacpra (Tomek Archacki), żeby pokazać mu, że nie został sam, że nadal ma rodzinę, która zawsze przy nim będzie. Oczywiście jeśli zacznie się leczyć i pokona uzależnienie od alkoholu oraz narkotyków.

Na Wspólnej odc. 3112. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3112. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Na Wspólnej odc. 3112. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), Weronika (Renata Dancewicz), Kacper ( Tomek Archacki), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3112. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), Weronika (Renata Dancewicz), Kacper ( Tomek Archacki), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska)
Na Wspólnej odc. 3112. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), Weronika (Renata Dancewicz), Kacper ( Tomek Archacki), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3112. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), Weronika (Renata Dancewicz), Kacper ( Tomek Archacki), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze