Na Wspólnej, odcinek 3110: Alkoholik Robert porwie syna! Wywiezie Stasia z daleka od matki

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3110: Alkoholik Robert porwie syna! Wywiezie Stasia z daleka od matki

Na Wspólnej, odcinek 3110: Alkoholik Robert porwie syna! Wywiezie Stasia z daleka od matki

2020-10-14 15:56

W 3110 odcinku "Na wspólnej" Robert (Dariusz Wnuk) przekroczy wszelkie granice. Boryka się z problemami psychicznymi po dramatycznych wydarzeniach, z którymi nie może sobie sam poradzić. Dlatego coraz chętniej i częściej sięga po alkohol oraz leki. Mężczyzna musiał przejść testy psychologiczne, aby mieć możliwość spotykań z synem. W 3110 odcinku "Na wspólnej" Robert usłyszy wyniki, które będą zatrważające. Spadnie na dno i w akcie desperacji, wywiezie syna z daleka od matki.

Na Wspólnej" odcinek 3110 - środa, 21.10.2020 o 20:15 w TVN

W 3110 odcinku "Na wspólnej" Robert na chwilę zapragnie zawalczyć o pozostanie w trzeźwości. Wszystko za sprawą jednej informacji. Dowie się, że jego syn Staś (Miłosz Kwiecień) został wyróżniony i wybrano go do szkolnej reprezentacji piłki nożnej. Ojciec poczuje ogromną dumę i postanowi udać się do szkoły. Niestety szybko się okażę, że w 3110 odcinku "Na wspólnej" może być to niemożliwe. Zadzwoni do niego Olgi (Gabriela Frycz) i przekaże zatrważające dla niego wieści. 

Przeczytaj: Renata z Na Wspólnej odkryje dowody zdrady! I to w takiej chwili...

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Renata popędzi Sławka, Adam wepchnie Darię w ramiona brata, a Michel zdradzi Sandrę

W 3110 odcinku "Na wspólnej" usłyszy od byłej żony, że ma zakaz zbliżania się do syna. Testy psychologiczne wypadły dla niego negatywnie i odkryto u niego skłonności do agresji, wynikające z nadużywania alkoholu. Nie może być więc opiekunem dziecka. Roberta ta informacja załamie. Nie będzie sobie wyobrażał, że może nie widywać się z synem. Tym bardziej, że w 3110 odcinku "Na wspólnej" sam Staś do niego zadzwoni i zarosi go na mecz. Mężczyzna będzie kompletnie rozdarty.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3107: Tatiana rzuci Sławka, a Renata dowie się o romansie. Zostanie zupełnie sam - ZWIASTUN

W 3110 odcinku "Na wspólnej" Robert złamie wszelkie zasady. Nie będzie mógł pogodzić się z okrutnymi wynikami badań. Postanowi zacząć działać i pojedzie po syna. Zignoruje zakaz zbliżania się i pojedzie po syna. W 3110 odcinku "Na wspólnej" wsadzi go do samochodu i odjadą. O całym zajściu nie będzie miała pojęcia Olga. Gdzie Tadeusiak wywiezie dziecko? Czy stanie mu się krzywda? Tego dowiemy się wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze