Na Wspólnej, odcinek 3098: Sławek i Tania zaliczą wpadkę przed Renatą! Nie przeżyje tego - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3098: Sławek i Tania zaliczą wpadkę przed Renatą! Nie przeżyje tego - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3098: Sławek i Tania zaliczą wpadkę przed Renatą! Nie przeżyje tego - ZWIASTUN

2020-09-29 21:07

W 3098 odcinku "Na Wspólnej" Renata (Marta Jankowska) po wyjściu ze szpitala po operacji usunięcia piersi będzie musiała zmierzyć się z kochanką Sławka (Mariusz Słupiński). Nie zważając na to, że rywalka jest śmiertelnie chora, Tatiana (Olha Bosova) zjawi się w mieszkaniu Dziedzica, żeby szczere porozmawiać z Renatę. Czy Tania w 3098 odcinku "Na Wspólnej" powie Kraszewskiej prawdę o romansie ze Sławkiem? Wszystko się skomplikuje kiedy nagle Sławek wróci do domu i przywita się z "ukochaną"! Chora Renata będzie myślała, że to do niej te czułe słowa. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3098 - środa, 30.09.2020, o godz. 20.15 w TVN

Jak długo jeszcze w "Na Wspólnej" Sławek będzie romansował na boku z Tanią i okłamywał Renatę? Po operacji usunięcia piersi u chorej na raka Renaty nie będzie już żadnych przeszkód, żeby powiedzieć jej prawdę. Co prawda w 3098 odcinku "Na Wspólnej" kobieta wciąż będzie bardzo słaba, bo lekarze przecież uprzedzili ją, że czeka ją jeszcze długa walka ze złośliwym nowotworem, ale to nie przeszkodzi Tani odwiedzić rywalkę.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3102: Sławek przyłapie kochankę Tanię z innym! Wszystko na oczach Renaty - ZDJĘCIA

Chora Renata wciąż nie poradzi sobie bez opieki najbliższych, zwłaszcza Sławka i Darii (Patrycja Topajew), lecz w 3098 odcinku "Na Wspólnej" kochanki Dziedzica to nie powstrzyma. Zjawi się w ich mieszkaniu z "przyjacielską" wizytą. Idealnie odegra rolę troskliwej, współczującej przyjaciółki Sławka, a Renata, która już od dawna domyśla się co łączy Tanię z jej partnerem, nie da po sobie poznać, że jej nie wierzy.

Wszystko zmieni się kiedy w 3098 odcinku "Na Wspólnej" w drzwiach mieszkania stanie Sławek. Na widok Tani aż go zmrozi! Bo dopiero co krzyknie do Renaty: "Cześć kochanie, jestem już...". Na dźwięk tych słów Tatiana odwróci się, jakby Dziedzic mówił do niej. Bo przecież wiele razy zapewniał ją, że nie kocha Renaty, że jest z nią tylko z poczucia przyzwoitości i współczucia.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3199: Ślub Elizy i Jarka na plaży. Rozegra się dramat na ceremonii - ZDJĘCIA

Niezręczna sytuacja jaka zapanuje między całą trójką w 3098 odcinku "Na Wspólnej" będzie miała tragiczny finał. Wciąż osłabiona po operacji Renata nagle zemdleje przy Tatianie i upadnie na podłogę. Kochanka Sławka nie zrobi nic, by ją ratować? Z przerażeniem będzie się przyglądać jak rywalka traci przytomność.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany