Na Wspólnej, odcinek 3091: Robert po pobiciu Weroniki wypomni jej tragiczny wypadek po pijaku - ZWIASTUN

2020-09-16 16:07 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3091: Robert po pobiciu Weroniki wypomni jej tragiczny wypadek po pijaku - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3091: Robert po pobiciu Weroniki wypomni jej tragiczny wypadek po pijaku - ZWIASTUN

W 3091 odcinku "Na Wspólnej" pobita Weronika (Renata Dancewicz) nie zniesie dłużej pijaka Roberta (Dariusz Wnuk) w swoim życiu. Po tym jak wykrzyczała Tadeusiakowi wprost, że jest alkoholikiem uderzył ją tak mocno, że Roztocka nie zdoła ukryć śladu na twarzy. Kolejny cios od ukochanego to będzie dla niej za wiele. Ale w 3091 odcinku "Na Wspólnej" Robert posunie się jeszcze dalej. W dzikim szale zarzuci Weronice, że krył ją po tragicznym wypadku po pijaku, a ona tak mu się odwdzięcza. Co zrobi Weronika? Wyrzuci sadystę z domu? Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3091 - czwartek, 17.09.2020, o godz. 20.15 w TVN

Koniec związku Weroniki i Roberta w "Na Wspólnej"? Mimo obietnic o rzuceniu picia i podjęciu terapii dla uzależnionych Tadeusiak znów pokaże, że nie można mu ufać i wierzyć jego słowom. A najgorsze będzie to, że w 3091 odcinku "Na Wspólnej" jak zawsze skruszony spróbuje przeprosić Weronikę, lecz ta nie chce z nim w rozmawiać.

Dla pijaka to będzie zbyt dużo! Uderzył ukochaną, ale w 3091 odcinku "Na Wspólnej" posunie się jeszcze dalej. Wypomni Weronice wypadek, który spowodowała pod wpływem alkoholu. Omal nie zabiła wtedy młodej dziewczyny. Policjant stanął wtedy za nią murem. - Kryłem cię po wypadku, zapomniałaś już o tym?!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3091: Paweł po śmierci ojca pozna jego ostatnią wolę! Testament Gustawa zwali go z nóg - ZWIASTUN

Te słowa zabrzmią w uszach Weroniki jak zniewaga. W 3091 odcinku "Na Wspólnej" rozpaczliwie ukryje ślady pobicia przed Agnieszką (Katarzyna Walter), żeby przyjaciółka nie dowiedziała się jakie piekło znów przeżywa.

Kiedy Roztocka w 3091 odcinku "Na Wspólnej" spotka się ze swoją klientką Sabiną Wawrzyniak (Ewelina Szostkowa), która widząc jej twarz poradzi natychmiast rozstać się z sadystą! Żeby nie skończyła jak ona…

Na Wspólnej po wakacjach 2020. Zaręczyny w cieniu żałoby, morderstwo i nagła śmierć w nowych odcinkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wreszcie w 3091 odcinku "Na Wspólnej" Weronika podejmie ostateczną decyzję. Rozkaże Robertowi wyprowadzić się z domu. Ten zacznie błagać ją o ostatnią szansę! - Zrobię wszystko co zechcesz, tylko pozwól mi zostać! - przyzna ze łzami w oczach. Co zrobi Weronika? To się wyjaśni w 3091 odcinku "Na Wspólnej" tuż po tym jak Weronika trzaśnie u drzwiami przed nosem!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3091: Sandra dla Michela poświęci życie, a on ucieknie z dilerką Magdą - ZDJĘCIA

Na Wspólnej odc. 3091. Weronika (Renata Dancewicz)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3091. Weronika (Renata Dancewicz)
Na Wspólnej odc. 3091. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3091. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Na Wspólnej odc. 3091. Weronika (Renata Dancewicz)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3091. Weronika (Renata Dancewicz)
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Weronika (Renata Dancewicz), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej po wakacjach 2020. Weronika (Renata Dancewicz), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Najnowsze