Na Wspólnej, odcinek 3091: Paweł po śmierci ojca pozna jego ostatnią wolę! Testament Gustawa zwali go z nóg - ZWIASTUN

2020-09-16 15:11 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 3091: Paweł po śmierci ojca pozna jego ostatnią wolę! Testament Gustawa zwali go z nóg - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3091: Paweł po śmierci ojca pozna jego ostatnią wolę! Testament Gustawa zwali go z nóg - ZWIASTUN

W 3091 odcinku "Na Wspólnej" Paweł (Grzegorz Kwiecień) pochowa ojca, a w dniu pogrzebu Gustawa (Jan Monczka) dowie się co Wójcik zostawił mu w testamencie. Złodziej, który porzucił rodzinę wiele lat temu odkupi swoje winy dopiero po śmierci. Nie tylko Paweł, lecz także Beata (Katarzyna Ptasińska) przeżyją szok kiedy w 3091 odcinku "Na Wspólnej" poznają ostatnią wolę Gustawa. Odziedziczą wszystko po zmarłym. Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3091 - czwartek, 17.09.2020, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć ojca Pawła w "Na Wspólnej" nastąpiła tak nagle, że mężczyzna nie mógł się do niej w żaden sposób przygotować. Do końca wątpił w uczciwość ojca, próbował powstrzymać go przed włamaniem do willi. Ostatni skok Gustawa w 3089 odcinku "Na Wspólnej", tajemniczy sejf, dwie znalezione tak obrączki i obecność Hebla (Tadeusz Huk),  który jak się okazało był przyjacielem Wójcika seniora, zmieniły wszystko w relacjach Pawła ze znienawidzonym ojcem. I w chwili pojednania nastąpiło najgorsze, śmierć Gustawa...

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3091: Sandra dla Michela poświęci życie, a on ucieknie z dilerką Magdą - ZDJĘCIA

Po stracie ojca w 3091 odcinku "Na Wspólnej" Paweł zorganizuje skromny pogrzeb Gustawa i stypę w barze Ziębów, na którą zaprosi tylko garstkę przyjaciół zmarłego. Hebel, jako jedna z najbliższych mu osób, wygłosi przemówienie, które sprawi, że w oczach Pawła pojawią się łzy wzruszenia. Przyjaciel Gustawa w 3091 odcinku "Na Wspólnej" powie, że ojciec bardzo kochał jedynego syna i zawsze chciał jego szczęścia. - Beatka, kocham cię, chcę żebyś została moją żoną - wyzna z kolei Paweł swojej narzeczonej. 

Na Wspólnej po wakacjach 2020. Zaręczyny w cieniu żałoby, morderstwo i nagła śmierć w nowych odcinkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na dowód tego w 3091 odcinku "Na Wspólnej" wręczy Wójcikowi klucze do willi, do której włamali się niedawno z ojcem. Ostatnia wola Gustawa będzie czekała na niego w sejfie. Testament wstrząśnie Pawłem i Beatą, bo okaże się, że Gustaw przepisał im wszystko. Znajdą akt własności domu i tym samym zrozumieją, że dostali w spadku majątek wart miliony!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3095: Renata po operacji usunięcia piersi dowie się o zdradzie Sławka! Znajdzie dowód

Na Wspólnej odc. 3089 po wakacjach 2020. Paweł (Grzegorz Kwiecień), Gustaw (Jan Monczka)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3089 po wakacjach 2020. Paweł (Grzegorz Kwiecień), Gustaw (Jan Monczka)
Na Wspólnej odc. 3089 po wakacjach 2020. Paweł (Grzegorz Kwiecień), Gustaw (Jan Monczka), Hebel (Jan Monczka)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3089 po wakacjach 2020. Paweł (Grzegorz Kwiecień), Gustaw (Jan Monczka), Hebel (Jan Monczka)
Na Wspólnej odc. 3091 po wakacjach 2020. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Hebel (Tadeusz Huk)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3091 po wakacjach 2020. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Hebel (Tadeusz Huk)
Na Wspólnej odc. 3091 po wakacjach 2020. Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3091 po wakacjach 2020. Paweł (Grzegorz Kwiecień)
Najnowsze