Na Wspólnej, odcinek 3057: Koniec Danki Zimińskiej! Odbiorą jej wszystko, co kocha

2020-04-08 8:08 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 3057: Koniec Danki Zimińskiej! Odbiorą jej wszystko, co kocha
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3057: Koniec Danki Zimińskiej! Odbiorą jej wszystko, co kocha

W 3057 odcinku "Na Wspólnej" Danka (Lucyna Malec) straci wszystko, o co z takim poświęceniem walczyła! Po wielu latach na stanowisku dyrektora szkoły Zimińska zostanie zwolniona i wyrzucona na bruk. Jej miejsce w liceum zajmie największa rywalka - Teresa Bednarczukowa (Izabela Dąbrowska), która z chorą satysfakcją zastąpi Danusię! Przejmuje gabinet i wszystkie obowiązki Danki, a potem w 3057 odcinku "Na Wspólnej" poradzi jej, by już szukała pracy, bo nauczycielką w jej szkole i tak nie zostanie! W obronie Zimińskiej ruszy protest jej uczniów. Do akcji włączy się także Igor (Kuba Wesołowski).

"Na Wspólnej" odcinek 3057 - poniedziałek, 20.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

Protest Danki i jej uczniów w "Na Wspólnej" w obronie drzew na terenie szkoły będzie miał fatalne skutki! Choć w sprawę będzie zamieszany skorumpowany burmistrz dzielnic, a wycinka drzew okaże się nielegalna. Takie szokujące fakty podczas swojego dziennikarskiego śledztwa ustali Igor. Jednak najbardziej na bulwersującej sprawie ucierpi właśnie Danusia.

Już w 3056 odcinku "Na Wspólnej" podczas jej demonstracji przed szkołą nieoczekiwanie zjawi się Bednarczukowa, której będzie towarzyszył szef kuratorium. Dyrektorka szkoły w ten sposób dowie się, że została zwolniona! Na tym jednak nie koniec, bo właśnie wredna i przebiegła Bednarczukowa zastąpi ją na tym stanowisku.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3062: Zdrada Sławka! Prześpi się z Ukrainką Tatianą, a Renacie wmówi, że ją kocha - ZWIASTUN

Następnego dnia, w 3057 odcinku "Na Wspólnej" Teresa zostanie oficjalnie nową dyrektorką szkoły. Usatysfakcjonowana przejmue gabinet i wszystkie obowiązki Danki. "Życzliwie" udzieli też Zimińskiej porady - żeby dla własnego dobra zwolniła się z pracy i nie uczyła już biologii w jej szkole. Danusia się jednak nie podda. Nie będzie zamierzała odejść, zwłaszcza, że w jej obronie staną wszyscy uczniowie.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3059: Ostrowski nie da Ewie normalnie żyć! Znów będzie chciała się zabić?

Przed szkołą Danki w 3057 odcinku "Na Wspólnej" ruszy protest, żeby przywrócić ją na stanowisko dyrektora. Tymczasem Igor zdobędzie dowód na korupcyjne powiązania burmistrza, Jacka Goliata (Andrzej Szeremeta), który odpowiada za wycinkę drzew i budowę parkingu na terenie szkoły. Zwoła konferencję prasową, żeby zdemaskować nieuczciwego urzędnika. Czy Danka z "Na Wspólnej" odzyska stanowisko, które zajmie Bednarczukowa? To się wyjaśni już wkrótce.

Na Wspólnej odc. 3056. Danka (Lucyna Malec), Teresa Bednarczukowa (Izabela Dąbrowska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3056. Danka (Lucyna Malec), Teresa Bednarczukowa (Izabela Dąbrowska)
Na Wspólnej odc. 3057. Protest uczniów ze szkoły w obroni Danki
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3057. Protest uczniów ze szkoły w obroni Danki
Najnowsze