Na Wspólnej, odcinek 3059: Ostrowski nie da Ewie normalnie żyć! Znów będzie chciała się zabić?

2020-03-31 17:12 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3059: Ostrowski nie da Ewie normalnie żyć! Znów będzie chciała się zabić?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3059: Ostrowski nie da Ewie normalnie żyć! Znów będzie chciała się zabić?

W 3059 odcinku "Na Wspólnej" Ewa (Ewa Gawryluk) dostanie propozycję pracy od dawnej znajomej Arka Ostrowskiego (Marek Kalita), ale mąż nie pozwoli jej przyjąć! Po próbie samobójczej Ewy lekarz będzie się bał, że kobieta znów wpadnie w depresję, a nowe obowiązki obciążą jej kruchą psychikę. Niespodziewanie Ewa zgłosi sprzeciw! Zapowie Ostrowskiemu, że chce wrócić do pracy i rozpocząć nowe życie. Arek w 3059 odcinku "Na Wspólnej" będzie przerażony współpracą Ewy z Dorotą (Olga Bończyk). Czy będzie miał coś do ukrycia? Co łączyło Arka z bizneswoman?

"Na Wspólnej" odcinek 3059 - środa, 22.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

Próba samobójcza Ewy w "Na Wspólnej" tak bardzo wstrząsnęła Ostrowskim, że będzie bał się o żonę kiedy ta postanowi przyjąć ofertę pracy w klinice medycyny estetycznej, prowadzonej przez Dorotę! Skąd ten niepokój Arka? Czy będzie chodziło tylko o traumatyczne wspomnienie jak Ewa podcięła sobie żyły, bo nie radziła sobie z problemami? A może Ostrowski nie będzie chciał dopuścić do kontaktów Ewy z Dorotą?

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3062: Dagmara odzyska pamięć, ale Przemek zakocha się w Monice

Na pewno w 3059 odcinku "Na Wspólnej" Ewa przyjmie propozycję pracy jako kosmetyczka w klinice, bo oferta Doroty będzie bardzo atrakcyjna finansowo. Poza tym Ewa postanowi rozpocząć nowy etap w życiu i zawodowej karierze. Przez lata była fryzjerką, więc teraz będzie chciała zmian. Arkowi to się nie spodoba, bo spanikuje, że Ewa znów pogrąży się w depresji.

Podczas ostrej wymiany zdań w 3059 odcinku "Na Wspólnej" Ewa uprzedzi Arka, że nie będzie dłużej siedziała w domu , bo to najwyższy czas, żeby zaczęła pracować. Podpisze umowę z Dorotą, która zapewni, że wyśle ją na kurs dla kosmetyczek, po którym będzie mogła już sama wykonywać zabiegi. Ostrowski zwróci żonie uwagę na fakt, że nie powinna zachować ostrożność skoro w grę wchodzi ludzkie zdrowie!

Sprawdź też: Na Wspólnej. Koniec Renaty i Sławka. Zakocha się w Ukraince i wybierze Tatianę!

Czy praca Ewy w "Na Wspólnej" nie sprowadzi na nią kłopotów? Czy wyjdzie na jaw co naprawdę łączyło Arka z Dorotą? Dlaczego przyjaciółka Ostrowskiego sprzed lat zaoferuje pracę właśnie jego żonie? To się wyjaśni już wkrótce!

Na Wspólnej, odc. 3048. Arek Ostrowski (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3048. Arek Ostrowski (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk)

Najnowsze