Na Wspólnej. Koniec Renaty i Sławka. Zakocha się w Ukraince i wybierze Tatianę!

2020-03-24 22:45 Ag
 Na Wspólnej. Koniec Renaty i Sławka. Zakocha się w Ukraince i wybierze Tatianę!
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej. Koniec Renaty i Sławka. Zakocha się w Ukraince i wybierze Tatianę!

Szokujące rozstanie w "Na Wspólnej"! Renata (Marta Jankowska) i Sławek (Mariusz Słupiński) nie będą już razem, ich małżeństwo nie przetrwa. Rozstaną się z powodu Ukrainki Tatiany (Olha Bosova). Erotyczna fascynacja Tanią w nowych odcinkach "Na Wspólnej" przerodzi się w prawdziwe uczucie - Sławek zakocha się w kelnerce z baru Ziębów. Już w 3054 odcinku "Na Wspólnej" Dziedzic da się ponieść namiętności w ramionach Tatiany. Co będzie dalej? Wybierze kochankę, a Renata zostanie sama!

Czy Renata i Sławek w "Na Wspólnej" rozstaną się już na zawsze?

Przyjaźń Sławka i Tatiany w "Na Wspólnej" przerodzi się w miłość. Policjant z wzajemnością zakocha się w Tani, której pomaga w trudnych chwilach. Dziedzic podjął się śledztwa w sprawie zabójstwa brata Tatiany, Witalija, który zginął w tajemniczych okolicznościach. Jego zachowanie wzbudzi niepokój Renaty,która już w 3053 odcinku "Na Wspólnej" zacznie podejrzewać, że Tania nie jest obojętna Sławkowi.

Maria (Bożena Dykiel) uspokoi córkę, że nie ma się o co martwić, że Sławek nigdy by jej nie zdradził! A jednak nawet on się pomyli. W 3053 odcinku "Na Wspólnej" na urodzinach syna Tatiany, Jurija, w barze Ziębów, Renata na własne oczy zobaczy jak silna więź łączy jej męża z Ukrainką i jej dzieckiem. Ich zażyłość będzie dla niej wstrząsem.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3046: Trauma Darii po aborcji. Zacznie pić przez Dominika

- Renata na początku jest pewna ufności. Dla niej to niemożliwe, żeby Sławek w jakiś sposób ją zawiódł i rzeczywiście bardzo szybko daje się przekonać, że ta relacja z Tatianą to nie jest nic poważnego. Zresztą mama jak zawsze wspiera Renatę radami. Jest taki moment, który daje taki pozór, że wszystko będzie dobrze, że Sławek też zrozumiał, że ten związek jest bardziej istotny od chwilowej fascynacji! - wyjaśniła Marta Jankowska w wywiadzie na oficjalnej stronie "Na Wspólnej".

Jednak dość szybko w "Na Wspólnej" Sławek przestanie się kryć ze swoimi uczuciami do Tatiany. - Potem następuje wolta i mam przekonanie, że Sławek się naprawdę zakochał. Jest związany z Renatą uczuciem sprzed lat. To nie jest tak, że przestał ją kochać. Natomiast to nowe uczucie jest dużo silniejsze, podparte jeszcze fascynacją erotyczną. Po prostu naturalne jest to, co Sławek wybierze... - dodała. 

Czy także Tatiana z "Na Wspólnej" zakocha się w Sławku? Samotna Ukraina poczuje, że policjant jest mężczyzną stworzonym dla niej, mimo, że ma żonę.

- Sławek to wspaniały facet, pomaga Tatianie w jej trudnych, życiowych rozterkach. Tak się stało, że się zakochuje w niej, więc to trudna sytuacja. Także dla Tatiany, która nie jest ślepa, widzi, że to facet zajęty. Z drugiej strony rozumiem ją, w jej sytuacji łatwo się poddać tym emocjom, ponieważ bardzo dużo straciła i Sławek jest deską ratunku dla niej. Łatwo jest w tej sytuacji podążyć za uczuciem... - wyjaśniła Olha Bosova, która kilka miesięcy temu dołączyła do obsady "Na Wspólnej".

Sprawdź też: Na Wspólnej. Tragedia w rodzinie Weroniki i Roberta. Nagła śmierć i strata syna - ZWIASTUN

Na Wspólnej odc. 3053. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova), Renata (Marta Jankowska), Jurij ( Nikita Antonenko)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3053. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova), Renata (Marta Jankowska), Jurij ( Nikita Antonenko)
Na Wspólnej odc. 3046. Sławek (Mariusz Słupiński), Renata (Marta Jankowska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3046. Sławek (Mariusz Słupiński), Renata (Marta Jankowska)
Na Wspólnej odc. 3054. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3054. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Najnowsze