Na Wspólnej, odcinek 3046: Trauma Darii po aborcji. Zacznie pić przez Dominika

2020-03-23 21:17 Ag
 Na Wspólnej, odcinek 3046: Trauma Darii po aborcji. Zacznie pić przez Dominika
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3046: Trauma Darii po aborcji. Zacznie pić przez Dominika

W 3046 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) nie poradzi sobie z traumą jaką wywoła u niej widok Dominika (Mateusz Gąsiewski), przybranego brata, z którym miała romans i którego dziecko usunęła. Powróci do niej koszmarne wspomnienie aborcji, której poddał się ponad dwa lata temu. Poza tym Daria nie zniesie myśli, że Dominik układa sobie życie z inną dziewczyną, jakby nic się nie stało.Coraz bardziej załamana w 3046 odcinku "Na Wspólnej" upije się i wróci do mieszkania Sławka (Mariusz Słupiński) z obcym facetem!

"Na Wspólnej" odcinek 3046 - poniedziałek, 30.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Powrót Darii do "Na Wspólnej" wywróci do góry nogami życie jej ojca Sławka i macochy Renaty (Marta Jankowska)! Policjantowi skoczy ciśnienie na samą myśl o dawnych wybrykach córki i ogarnie go strach do czego jeszcze posunie się Daria. Już w 3046 odcinku "Na Wspólnej" Daria z trudem zapanuje nad emocjami kiedy na uczelni spotka Dominika z nową dziewczyną. Od razu przypomni sobie jak byli razem, jak zaszła z nim w ciążę, a potem ją usnęła.

Widok Dominika w 3046 odcinku "Na Wspólnej" wzbudzi w Darii taką traumę, że ucieknie z zajęć psychologii u Adama (Marcin Rogacewicz) i poszuka ukojenia w alkoholu. Wieczorem zjawi się w mieszkaniu Sławka i Renaty kompletnie pijana. Wściekły Dziedzic nie będzie mógł nic zrobić, żeby przywołać dorosłą córkę do porządku, bo Daria będzie w towarzystwie nieznajomego mężczyzny.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3047: Agata wróci z Afryki! Nie odnajdzie porwanego Norberta

Trudne przeżycia Darii w "Na Wspólnej" zbliżą ją do Adama. To wykładowca poradzi studentce, żeby szczerze porozmawiała z kimś o tym, co się stało. Adam wyzna Darii, że jemu dobrze to zrobiło kiedy zmagał się z traumą po wypadku, który spowodował. Rzeczywiście niedługo potem, bo w 3052 odcinku "Na Wspólnej" Daria i Dominik pierwszy raz od aborcji będą mieli okazję wszystko sobie wyjaśnić. 

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3053: Dagmara nie odzyska pamięci, ale znów zakocha się w Przemku?

Na Wspólnej odc. 3052. Daria (Patrycja Topajew), Dominik (Mateusz Gąsiewski)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3052. Daria (Patrycja Topajew), Dominik (Mateusz Gąsiewski)
Na Wspólnej odc. 3047. Sławek (Mariusz Słupiński), Daria ( Patrycja Topajew)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3047. Sławek (Mariusz Słupiński), Daria ( Patrycja Topajew)
Na Wspólnej odc. 3046. Daria (Patrycja Topajew), Dominik (Mateusz Gąsiewski)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3046. Daria (Patrycja Topajew), Dominik (Mateusz Gąsiewski)
Najnowsze