Na Wspólnej, odcinek 3062: Zdrada Sławka! Prześpi się z Ukrainką Tatianą, a Renacie wmówi, że ją kocha - ZWIASTUN

2020-04-04 7:02 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3062: Zdrada Sławka! Prześpi się z Ukrainką Tatianą, a Renacie wmówi, że ją kocha
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3062: Zdrada Sławka! Prześpi się z Ukrainką Tatianą, a Renacie wmówi, że ją kocha

W 3062 odcinku "Na Wspólnej" Sławek (Mariusz Słupiński) zdradzi Renatę (Marta Jankowska) z Ukrainą Tatianą (Olha Bosova)! Śledztwo w sprawie śmierci brata Tani zbliży go do samotnej kobiety tak bardzo, że się w niej zakocha. Podczas wspólnego wyjazdu do Lublina Sławek nie zapanuje nad tym uczuciem - prześpi się z Tatianą tuż po tym jak zapewni żonę, że będzie walczył o ich małżeństwo. Czy zdrada Sławka w 3062 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw? Dziedzic przyzna się Renacie do nocy z Tanią, czy zachowa to dla siebie? Zobaczcie ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3062 - wtorek, 28.04.2020, o godz. 20.15 w TVN

Małżeństwo Renaty i Sławka w "Na Wspólnej" zniszczy zdrada? Przyjaźń Dziedzica z Tatianą, kelnerką z baru Ziębów, szybko przerodzi się w coś więcej. Nawet Daria (Patrycja Topajew) zauważy, że jej ojciec za bardzo zbliżył się do Tani. Podczas jednej z rodzinnych awantur wygarnie Sławkowi, że właśnie z powodu Ukrainki rozpada się jego małżeństwo.

Zanim w 3062 odcinku "Na Wspólnej" Sławek zdradzi Renatę będzie przekonywał żonę, że tylko ona się dla niego liczy. Zabierze ją na romantyczną kolację i obieca walczyć o ich związek. Uprzedzi jednak żonę, że wyjeżdża na dwa dni w związku ze śledztwem w sprawie śmierci brata Tani, Witalija Uszaka.

Wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej kiedy Tatiana usłyszy jak Renata żali się swojej matce Marii (Bożena Dykiel), że mąż zainteresował się inną kobietą. Kelnerka zwolni się z baru Ziębów i postanowi też wyprowadzić się z ich mieszkania. Tymczasem Sławek nie przestanie szukać zabójcy brata Tani.

Patrz też: Na Wspólnej. Koniec Renaty i Sławka. Zakocha się w Ukraince i wybierze Tatianę!

W 3062 odcinku "Na Wspólnej" Tatiana pojedzie do Lublina spotkać się z mężczyzną, który pracował z jej bratem. Także Sławek umówi się na spotkanie z nowym informatorem. Jak podaje "Świat Seriali" na miejscu Sławek i Tatiana ulegną namiętności. Spędzą razem namiętną noc w hotelu, a Dziedzic zdobędzie zeznania od świadka, które wystarczą, by winny śmierci Witalija trafił do więzienia.

Czy Sławek z "Na Wspólnej" przyzna się Renacie do zdrady? Po nocy z Tatianą wybierze właśnie ją...

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3062: Dagmara odzyska pamięć, ale Przemek zakocha się w Monice

Na Wspólnej odc. 3060. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3060. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Na Wspólnej odc. 3060. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3060. Sławek (Mariusz Słupiński), Tatiana (Olha Bosova)

Najnowsze