Na Wspólnej, odcinek 3017: Ewa dowie się, że Ostrowski jej nie kocha! Będzie miał romans z Wiktorią?

2020-01-10 13:10 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3017: Ewa dowie się, że Ostrowski jej nie kocha! Będzie miał romans z Wiktorią?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3017: Ewa dowie się, że Ostrowski jej nie kocha! Będzie miał romans z Wiktorią?

W 3017 odcinku "Na Wspólnej" Ewa (Ewa Gawryluk) i Arek Ostrowski (Marek Kalita) będą o krok od rozstania! Mąż Ewy znów całą swoją uwagę poświęci pracy w szpitalu. Skupi się na walce o grant ministerstwa na badania, a do tego niebezpiecznie zbliży się do ordynator Wiktorii Kleczewskiej (Agnieszka Michalska). Ewa nie będzie miała pojęcia co łączy Arka z Wiktorią. Zacznie coś podejrzewać kiedy w 3017 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy od Ostrowskiego, że nie jest dla niego najważniejsza, że kocha bardziej kogoś innego...

"Na Wspólnej" odcinek 3017 - wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Małżeństwo Ewy i Ostrowskiego w "Na Wspólnej" pogrąży się w kryzysie. Po próbie samobójczej Ewy wydawało się, że Arek zrozumie, że powinien poświęcać żonie więcej czasu i uwagi. Nic bardziej mylnego! Bo kardiochirurg będzie żył przede wszystkim pracą i rywalizacją o ministerialny grant z innym lekarzem z oddziału, Adamskim (Tomasz Piątkowski).

Patrz też: Na Wspólnej. Kasia z trzema kochankami naraz. Będzie lepsza od Darka!

Poza tym Arek z "Na Wspólnej" ulegnie fascynacji Wiktorią, która zastąpiła go na stanowisku szefa kardiochirurgii. Pójdą razem nawet na drinka, co będzie wyglądało jak randka. Bo doktor Kleczewska będzie sprawiała wrażenie jakby miała ochotę na coś więcej. 

Oczywiście Ewa nie będzie miała pojęcia, że Arek spotyka się coraz częściej z Wiktorią. Zacznie coś podejrzewać w 3017 odcinku "Na Wspólnej" kiedy Ostrowski szczerze przyzna się żonie co jest dla niego najważniejsze. Bez ogródek powie Ewie, że bez pracy na oddziale czułby się tak, jakby stracił najważniejszą rzecz w życiu.

Ewa poczuje jakby jej serce rozpadało się na kawałki. Bo głęboko raniące słowa Ostrowskiego w 3017 odcinku "Na Wspólnej" zabrzmią jakby Arek już jej nie kochał!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3020: Julka ciężko chora. Igor i Elżbieta będą drżeli o życie córki - ZDJĘCIA

Najnowsze