Na Wspólnej, odcinek 3009: Darek rzuci Emilię! Nie będzie dłużej brał kasy za seks - ZWIASTUN

2020-01-21 14:34 jkk
 Na Wspólnej, odcinek 3009: Darek rzuci Emilię! Nie będzie dłużej brał kasy za seks - ZWIASTUN
Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3009: Darek rzuci Emilię! Nie będzie dłużej brał kasy za seks - ZWIASTUN

Darek (Michał Mikołajczak) w 3009 odcinku "Na Wspólnej" rzuci Emilię (Karolina Porcari)! Zapowiada się, że prawnik ostatecznie zadecyduje, że nie chce więcej brać kasy za seks! Czy to oznaczać będzie powrót Żbika na dobrą drogę i zerwanie z "zawodem" żigolaka? A może zupełnie nowe otwarcie w życiu Darka, który nie jest znany z wierności... Zraniony Żbik może znów zatęsknić w 3009 odcinku "Na Wspólnej" za swoją ukochaną Kasią (Julia Chatys) albo wciąż wrócić do żony (Dorota Krempa)...

"Na Wspólnej" odcinek 3009 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

- Coś u mnie zostawiłaś... Rozumiem, że to przez pomyłkę? - powie Darek Emilii w 3099 odcinku "Na Wspólnej". - Przelicz, czy się zgadza.

- Chyba żartujesz? - odpowie mu Emila.

- Mam nadzieję, że ty żartowałaś? - Darek jeszcze będzie miał przez chwilę 3009 odcinka "Na Wspólnej" nadzieję.

Ten moment w 3009 odcinku "Na Wspólnej" okaże się kluczowy dla losów tej pracy. Darek i Emilia w zasadzie pokłocą się o... pieniądze! Ale czy tylko o to? 

- Ok, wykorzystałam cie bez uprzedzenia... Może nie tak jak to robią inne kobiety, ale... - Emilia będzie próbowała uspokoic Darka i wytłumaczyć mu sytuację.

- Dziwce płaci się za czas, prawda? - przerwie jej Darek.

Darek w 3009 odcinku "Na Wspólnej" wydawać się będzie, że Darek ma łzy w oczach... A może to tylko zmęczenie sytuacja i pogoda. Może już będzie myślał o swojej żonie, albo ukochanej Kasi?

- Nie mów tak...

- Tak o mnie myślisz.

- Nie, to nieprawda...

I w tym momencie 3009 odcinka "Na Wspólnej" Darek nie wytrzyma napięcia i upokorzenia. - Kiedy potrzebowałaś się wypłakać, byłem przy tobie. Weź to - Darek wręczy Emilii jeszcze raz pieniądze. - Darek, przepraszam, ja naprawdę nie chciałam - Emilia będzie próbowała go zatrzymać.

- Nie chce cie więcej widzieć - rzuci stanowczo Żbik w 3009 odcinku "Na Wspólnej". - Za dużo mnie kosztujesz - doda.

Czy to zdarzenie może oznaczać, że Darek w 3099 odcinku "Na Wspólnej" na zawsze rzuci "pracę" żigolaka? Jest taka nadzieja, bo przecież Żbik zaczął już w pięknej Emilii zakochiwać się. Prawda o tym, kim w istocie dla niej był może go mocno zaboleć...

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta nie dostaną rozwodu. Pójdą razem na małżeńską terapię

Najnowsze