Na Wspólnej, odcinek 2950: Kasia i Darek znowu razem! Połączy ich prawdziwa miłość

2019-07-22 14:07 sz
Na Wspólnej, Kasia (Julia Chatys), Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: Instagram tvn.pl Na Wspólnej, Kasia (Julia Chatys), Darek (Michał Mikołajczak)

Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) wrócą do siebie w 2950 odcinku "Na Wspólnej"! Widzowie kibicujący tej dwójce mogą nareszcie odetchnąć z ulgą. Żbik uwolni się od apodyktycznej żony i zawalczy o jedyną kobietę, do której kiedykolwiek poczuł coś więcej. Wkrótce w "Na Wspólnej" byli kochankowie ponownie się zbliżą. Jak do tego dojdzie? Sprawdź, co się wydarzy.

"Na Wspólnej" odcinek 2950 - we wrześniu 2019 roku, o godz. 20.15 w TVN

Ślub Darka z Anetą w serialu "Na Wspólnej" wywołał ogromne poruszenie. Żbik po raz kolejny wybrał interesy ponad osobiste szczęście i dlatego zostawił Kasię - to było oczywiste od momentu, w którym nie był w stanie pozbyć się jej zdjęć. Siwek zdawała sobie sprawę, że jej obecny mąż to zwykła "pijawka", jednak łudziła się, że czas zmieni jego podejście do małżeństwa. Wkrótce zrozumie, że tylko traciła czas. >>> Aneta przyłapie Darka na zdradzie. Szykuje się rozwód!

Na Wspólnej, Kasia (Julia Chatys), Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: Instagram Na Wspólnej, Kasia (Julia Chatys), Darek (Michał Mikołajczak)

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Darek z pomocą Jarogniewa (Olgierd Jaworski) zbliży się do Kasi okłamując Anetę, że spotyka się z kolegami. W tym czasie z byłą kochanką będzie poszukiwał biologicznego ojca swojego podopiecznego. Chłopczyk będzie pewien, że opiekun bardzo kocha Bergównę. Żona odkryje sekret Żbika i postawi mu ultimatum!

ZOBACZ W "NA WSPÓLNEJ" >>> Śmiertelny wypadek w Na Wspólnej. Joachim umrze, żeby ocalić Anastazję!

Jak donosi "Świat Seriali" w 2950 odcinku "Na Wspólnej" miłość wygra i Darek podczas spaceru zacznie namiętnie całować Kaśkę, która odda pocałunek. Czy to znaczy, że od tego momentu będą żyli długo i szczęśliwie? Przekonamy się we wrześniu.

Na Wspólnej, Kasia (Julia Chatys), Darek (Michał Mikołajczak)
Autor: Instagram Na Wspólnej, Kasia (Julia Chatys), Darek (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej odc. 2678. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2678. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)