Na Wspólnej, odcinek 3006: Basia przyłapie Smolnego z byłą żoną - ZWIASTUN

2020-01-12 15:15 jkk
Na Wspólnej, odcinek 3006: Basia przyłapie Smolnego z byłą żoną - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3006: Basia przyłapie Smolnego z byłą żoną - ZWIASTUN

W 3006 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie na wybuch emocji Krzysztofa (Łukasz Konopka) i Natalii (Magdalena Alexander)! Basia (Grażyna Wolszczak) ucieknie speszona na widok byłych małżonków z jej własnej kuchni...... Czyżby niełatwe małżeństwo Smolnych miało właśnie dobiec końca? Natalię i Krzysztofa w 3006 odcinku "Na Wspólnej" połączą problemy syna (Eryk CIchowicz) , ale czy muszą oznaczać koniec szczęścia Basi? Zobacz ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3006 - środa, 15.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

- On musi wiedzieć, że ma otwarte drzwi. Musi móc przyjść, ale też wyjść. Rozumiesz? - będzie tłumaczył byłej żonie i matce ich syna Krzysztof w 3006 odcinku "Na Wspólnej

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3017: Ewa dowie się, że Ostrowski jej nie kocha! Będzie miał romans z Wiktorią?

- Myślałeś kiedyś jak nam było trudno kiedy odszedłeś? A ty zajmowałeś się sobą - zarzuci Krzysztofowi w dużych emocjach matka Przemka. - O wróci, zajmę się tym... - obieca pojednawczo Krzysztof Natalii. 

Zobacz także: Na Wspólnej. Kasia znajdzie sobie trzech kochanków. Będzie lepsza od Darka!

I już w zupełnie innym tonie, spokojnym, prawie czule będzie tłumaczył w 3006 odcinku "Na Wspólnej":  - On potrzebuje Ciebie tak samo jak ty jego - . Para spotka się, aby rozmawiać o sercowych problemach Przemka. Ale czy na pewno tylko po to? W końcu Smolny jest znany z nagłych porywów uczuć... - I ciebie a też -  doda jego była żona ze łzami w oczach. 

Natalia nie akceptuje romansu syna ucznia ze starszą od niego nauczycielką i jest z tego powodu mocno z Przemkiem  skonfliktowana. Ojciec będzie próbował ratować sytuację, ale zanosi się na to, że więcej zepsuje, niż naprawi...

I kiedy już w tym momencie 3006 odcinka "Na Wspólnej" Krzysztof będzie próbował przytulić i pocieszyć byłą żonę do kuchni wejdzie Basia! Co zrobi na widok takiej sceny? 

- Nie przeszkadzajcie sobie - powie tylko Natalia i szybko wybiegnie z domu. Natalia, kiedy dotrze do niej w 3006 odcinku "Na Wspólnej" co się właśnie wydarzyło, ukryje zawstydzoną twarz w dłoniach. 

Czy Krzysztof wybiegnie za Basią i wytłumaczy jej tę dwuznaczną sytuację? Być może problemy Przemka okażą się wystarczającym wytłumaczeniem dla obecnej żony Smolnego. A może na ten widok przypomni sobie wszystkie dawne niepowodzenia i zdrady... Czy małżeństwo Basi i Krzysztofa przetrwa i tę próbę przekonamy się śledząc ten wątek od 3006 odcinka "Na Wspólnej".