Na Wspólnej. Kasia znajdzie sobie trzech kochanków. Będzie lepsza od Darka!

2020-01-10 11:23 Ag
Na Wspólnej. Kasia znajdzie sobie trzech kochanków. Będzie lepsza od Darka!
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej. Kasia znajdzie sobie trzech kochanków. Będzie lepsza od Darka!

Z kim będzie Kasia (Julia Chatys) z "Na Wspólnej"? Czy Bruno (Dawid Czupryński) zdoła rozkochać ją w sobie, a może to właśnie Fabian (Robert Ciszewski) zajmie miejsce Darka (Michał Mikołajczak) w jej sercu? W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Kasia da szansę nowej miłości, ale nie wybierze tylko jednego faceta. Wręcz przeciwnie! U boku Kasi będzie aż trzech mężczyzn! Tym samym pobije nawet Darka, który umawia się na płatny seks z dwoma sponsorkami.

Z kim będzie Kasia w "Na Wspólnej"?

Złamane serce Kasi z "Na Wspólnej", którą tak okrutnie skrzywdził Darek Żbik wyleczą nowi kochankowie! Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w styczniu Kasia nie będzie mogła się opędzić od facetów.

Jej znajomość z kolegą ze studiów Fabianem nabierze rumieńców, ale o względy Bergówny zacznie też coraz ostrzej walczyć Bruno. I będzie miał sporą przewagę, bo przecież Kasia z nim zamieszkała. Tyle tylko, że dziewczyna nie będzie potrafiła się zdecydować. Każdy z mężczyzn zdoła ją w pewnym stopniu oczarować, a po zawodzie miłosnym jaki przeżyła z Darkiem nie zamknie się na żadną relację. Wręcz przeciwnie!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3018: Darek przyłapany na seksie z dwiema kobietami. To się źle skończy - ZDJĘCIA

<iframe src="//get.x-link.pl/f7fea203-e1aa-2041-f3d7-f2c31497008c,9243581e-efdf-d96c-9b7c-24835d379348,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>

- Na pewno w sercu Kasi wydarzą się dwie nowe miłości. Na jak długo? Nie wiem... A czy pojawi się trzecia? Prawdopodobnie, więc Kasia zacznie być rozrzutna jeśli chodzi o uczucia. Będzie sobie przebierać, dobierać za wszelkie krzywdy, które ją spotkały. Będzie się odgryzać na facetach! Jak czytam scenariusze, to wynika z tego, że Kasia będzie rozdawać karty - ujawniła Julia Chatys w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3007: Marta w panice. Mikołaj pokaże prawdziwe oblicze! Rozstaną się?

Pewne jest natomiast to, że w "Na Wspólnej" Kasia i Darek nie będą już razem. Bo Żbik zakocha się w innej! I zapomni o miłości do Kasi.

Najnowsze