Na Wspólnej, odcinek 2991: Psychopata Karol zabije się na oczach Joanny? - ZWIASTUN

2019-12-09 14:42 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2991: Psychopata Karol zabije się na oczach Joanny? - ZWIASTUN
Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 2991: Psychopata Karol zabije się na oczach Joanny? - ZWIASTUN

W 2991 odcinku "Na Wspólnej" prześladowca Joanny (Anna Cieślak), Karol (Tomasz Nosiński) doprowadzi do tragedii! Psychol spróbuje się zabić, a ona będzie musiała na to patrzeć! Czy garść pigułek, które połknie Karol doprowadzi do jego śmierci? Joanna z jednej strony stałaby się wolna, z drugiej poczuła bardzo winna... Czy psychopatyczny zakochany zabije się i spowoduje tragedię w życiu Bergów zobaczymy w 2991 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2991 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2991 odcinku "Na Wspólnej" Karol  obieca Joannie, że zginą razem. Całe show urządzi na filmie nagranym telefonem Joanna na właśnie zobaczy, jak psychopata łyka tabletki! Czy zacznie obawiać się również o swoje życie?

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3000: Kasia znów się zakocha! Bruno zajmie miejsce Darka

W 2991 odcinku "Na Wspólnej" Asia otrzyma na telefon nagranie, w którym Karol mówi, że zabije się na jej oczach i po prostu zrobi to! Kolejna tragiczna wiadomość tego dnia jaka dotrze do przerażonej Berg to fakt, że Karola został znaleziony w parku...

A kiedy jeszcze dodamy, że dzień w 2991 odcinku "Na Wspólnej" zacznie się dla Joanny... wiadomością o śmierci jej samej nie możemy mieć wątpliwości, że rodzina Bergów przeżyje prawdziwy horror!

Czy w 2991 odcinku "Na Wspólnej" Karol naprawdę popełni samobójstwo i w ten sposób "ukarze" obiekt swoich toksycznych uczuć?? A może to jednak Joanna będzie jeszcze bardziej zagrożona? Przekonamy się już niebawem!

Najnowsze