Na Wspólnej, odcinek 3265: Marta dostanie anonim, że Halicki ją zniszczy. Nie ma dokąd uciekać – ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3265: Marta dostanie anonim, że Halicki ją zniszczy. Nie ma dokąd uciekać – ZWIASTUN

Na Wspólnej odc. 3265 - opis, streszczenie: Marta przeprasza Mikołaja za niedotrzymanie obietnicy

2021-08-03 17:51

"Na Wspólnej" odcinek 3265 w czwartek 29.07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3265 - opis, streszczenie: Agnieszka jest w śpiączce. Kiedy Rafał o wszystkim się dowiaduje, prosi Hebla, żeby puszczał jej koncerty smyczkowe, które stymulują mózg. Muzyka Sobczaka rzeczywiście działa, sprawiając, że Olszewska odzyskuje przytomność. Niestety, nie poznaje obecnego męża, za to pyta o byłego.

Darek idzie na spotkanie z klientem Zakościelnego. Proponuje pisarzowi konfrontację z ojcem. Mężczyzna się zgadza, ale żąda obecności swojego prawnika. Żbikowi o to właśnie chodzi, ale przeżywa całą sytuację tak mocno, że Kasia pyta go, czy zależy mu na ujawnieniu prawdy, czy pokonaniu własnego ojca.

Marta przeprasza Mikołaja za niedotrzymanie obietnicy. Tymczasem program Leśniewskiego i Kamy odnosi spory sukces. Podczas sesji fotograficznej producent oczekuje od pary prowadzących odegrania łączącego ich uczucia. Dziewczyna nie wydaje się zmartwiona. Marta odkrywa anonim, którego autor ostrzega ją, że Halicki wykorzystuje, a potem niszczy swoich aktorów.

Najnowsze