Na Wspólnej odc. 3218 - opis, streszczenie: Mikołaj jest załamany oskarżeniami o molestowanie studentki

2021-05-10 16:32 opr. jkk
Na Wspólnej, odc. 3108: Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)
Autor: TVN

"Na Wspólnej" odcinek 3218 w poniedziałek, 10.05.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3218 - opis, streszczenie: Agnieszka mówi aresztowanej Ilonie, że policja odkryła w jej domu kolczyki, które dostała od Krenza. Biorą to za dowód romansu Zdybickiej z bandytą. Wówczas kobieta niespodziewanie zmienia front. Jak twierdzi, Maks żyje i wspólnie zaplanowali, żeby wrobić oszusta w morderstwo. Wręcza Olszewskiej numer telefonu do męża, jednak on nie odbiera.

Mikołaj jest załamany. Brakuje mu sił do walki z oskarżeniami o molestowanie studentki. Marta nie pozwala poddać się narzeczonemu. Zgodnie z radą Konarskiej Leśniewski przychodzi na uczelnię, po czym przerywa zajęcia kolegi. Błaga o wsparcie swoich sprzymierzonych przeciwko niemu podopiecznych.

Arek wraca do szpitala po urlopie zdrowotnym. Personel hucznie go wita. Ostrowski poznaje też młodą lekarkę Lenę. Były ordynator ma doglądać jej pracy. Tymczasem na oddział trafia ekscentryczny pacjent. Widząc Arka, rzuca się na niego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze