Na Wspólnej odc. 3215 - opis, streszczenie: Żbik po wizycie w nocnym klubie zostaje okradziony i pobity

2021-05-04 20:16 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3196. Sylwia (Melania Grzesiewicz), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3196. Sylwia (Melania Grzesiewicz), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

"Na Wspólnej" odcinek 3215 we wtorek 4.05.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3215 - opis, streszczenie: Krenz składa zeznania na policji. Jak twierdzi, Maks nie żyje, a zabiła go Ilona. Przekonuje też śledczych, że on i Zdybicka mieli romans, ale teraz kochanka próbuje go wrobić. W rezultacie funkcjonariusze zjawiają się w domu kobiety, po czym aresztują pod zarzutem morderstwa. Wszystko słyszy Iza.

Marta przeprowadza wywiad z Kasią. Bergówna nie jest pewna, czy wytrzyma psychicznie opowiadanie przed kamerą o tym, co zrobił jej szef. Darek stara się wspierać byłą partnerkę. Po udanej rozmowie Żbik liczy, że spędzi z nią wieczór. Ostatecznie idzie do nocnego klubu sam. W dodatku nadużywa alkoholu oraz zostaje pobity.

Nadchodzi dzień premiery rapowego musicalu "Romeo i Julia". Tuż przed rozpoczęciem spektaklu uczniowie podstępem zamykają Bednarczukową w składziku w piwnicy. Polonistkę musi zastąpić Danka. Przedstawienie okazuje się sukcesem, zaś Zimińska świetnie sobie radzi. Niespodziewanie do auli wchodzi wściekła Teresa, którą ktoś uwolnił z pułapki. Demoluje całą scenografię.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze