Na Wspólnej odc. 3201 - opis, streszczenie: Emilia przyłapie w mieszkaniu Darka z Kasią

2021-04-08 18:15 opr. jkk
Na Wspólnej, odc. 3201: Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Emilia (Karolina Porcari), Kasia (Julia Chatys)
Autor: x-news

"Na Wspólnej" odcinek 3201 w czwartek 8.04.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3201 - opis, streszczenie: Antosia czuje się w sekcie coraz gorzej, także po tym, jak do grupy dołączyła była sympatia Karola.

Robert myśli tylko o pogrążeniu Henryka. Przekonuje wreszcie komendanta głównego, by wznowił śledztwo dotyczące zaginięcia żony Grzelaka. Wkracza z ekipą do domu rywala i zaczyna przekopywać jego ogród. Gospodarz prowokuje Tadeusiaka, kpiąc z niego.

Kasia zostaje zaatakowana przez dziennikarza piszącego dla tabloidu. Sugeruje on, że Bergównie chodzi wyłącznie o pieniądze, dlatego pozywa swojego szefa. Sprawą zajmuje się Darek, który odkrywa powiązania Bernackiego ze sprzedajnym reporterem. Gdy przytula roztrzęsioną Kasię, do mieszkania wchodzi Emilia.

Marta ma poważne problemy z przekonaniem dyrektora programowego, żeby pozwolił jej ukazać prawdę. W końcu osiąga cel. Co więcej, Konarskiej udaje się udowodnić niewinność dyrektorki domu dziecka. Jednak zdaniem Mosia widzów nie to interesuje. Dziennikarka grozi odejściem z pracy.

Mikołaj odkrywa, że jego studentka popełniła plagiat.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze