Na Wspólnej odc. 3194 - opis, streszczenie: Maks zgadza się na jedną noc żony z Krenzem

2021-03-25 18:10 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3194. Maks (Adam Fidusiewicz), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3194. Maks (Adam Fidusiewicz), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek)

"Na Wspólnej" odcinek 3194 w czwartek 25.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3194 - opis, streszczenie: Paweł wciąż usiłuje skontaktować się z Mirkiem. Kolejne próby nie przynoszą rezultatu. Wójcik przychodzi do biura biznesmena, gdzie odkrywa, że firma Bradnika już nie istnieje. Na miejscu zastaje tylko załamanego klienta, który również zainwestował u mężczyzny wszystkie oszczędności. Zdenerwowany narzeczony wyładowuje złość na Beacie, ona z kolei znów sięga po alkohol, by odreagować.

Zdesperowany Maks podczas kolejnego spotkania oznajmia Krenzowi, że zgadza się na wspólną noc jego i Ilony. Potem jednak oszust ma przestać go nękać. W domu Brzozowski nie zastaje żony, wyszła już bowiem na kolację z marszandem.

Mania realizuje kolejny filmik na vloga Kopciowej, poświęconego wegetarianizmowi. Przed kamerą występują Helena oraz Maria. Podczas nagrania dochodzi do spięcia między babciami, kiedy Ziębowa zaczyna chwalić pierogi z mięsem.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze