Na Wspólnej odc. 3121. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk), Maria (Bożena Dykiel), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3121. Monika (Sylwia Gliwa), Damian (Waldemar Błaszczyk), Maria (Bożena Dykiel), Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz)

Na Wspólnej odc. 3121 - opis, streszczenie: Lekarze ratują życie Kajtka, ale jego stan jest nadal poważny

2020-11-10 21:11

"Na Wspólnej" odcinek 3121 we wtorek 10.11.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3121 streszczenie: Ojciec Tosi zdaje sobie sprawę, że jest okłamywany przez córkę, która mimo zakazu wciąż widuje się z Frankiem. Kornacki postanawia wysłać ją do szkoły z internatem daleko od Warszawy. Berg nie ma wyjścia, namawia ukochaną, żeby razem uciekli.

Cieślikowie czekają, aż zakończy się wielogodzinna operacja Kajtka. Lekarze dają radę uratować chłopca, ale jego stan wciąż pozostaje poważny. Tymczasem policja powiadamia Damiana, że w lesie, gdzie doszło do tragedii, trwał odstrzał zwierzyny. Senator wypowiada wojnę "myśliwskiej mafii".

Późnym wieczorem do drzwi Romana i Honoraty puka Muszko. Oznajmia, że żona, Janina, wyrzuciła do z domu. Następnego dnia Hoffer przekonuje sąsiada, żeby spróbował dogadać się z partnerką. On jednak zamiast tego przenosi do nich cały swój dobytek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze