Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Darka Żbika! Zdradzi z nią Kasię? - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Darka Żbika! Zdradzi z nią Kasię? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Nowa kobieta w życiu Darka Żbika! Zdradzi z nią Kasię? - ZDJĘCIA

2022-02-23 23:08

Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) z "Na Wspólnej" przeszli razem wiele trudnych chwil, rozstawali się i wracali do siebie, a zdrady Żbika omal nie zniszczyły ich miłości. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" nad ich związkiem znów zawisną czarne chmury, a wszystko zacznie się walić kiedy do życia zakochanych wkroczy piękna Magda (Aleksandra Szwed). Los sprawi, że Kasia i Darek uratują ją przed agresywnym napastnikiem pod jedną z restauracji. Ale na tym nie koniec, bo wkrótce potem w "Na Wspólnej" Żbik odkryje co łączy Magdę z jego ojcem, Andrzejem Zakościelnym (Dariusz Niebudek). Czy Darek zdradzi Kasię z tajemniczą Magdą?

Czy Kasia i Darek z "Na Wspólnej" rozstaną się przez tajemniczą Magdę?

Kasia i Darek z "Na Wspólnej" już od dawna tworzą niemal idealny związek, więc scenarzyści serialu postanowili, że ta miłosna sielanka nie może potrwać za długo. Dlatego w nowych odcinkach "Na Wspólnej" wiosną na horyzoncie pojawi się piękna, tajemnicza Magda, którą Żbik z ukochaną będą ratowali przed brutalnym napadem. Aleksandra Szwed zagra nową kobietę w życiu Darka, powiązaną także z jego ojcem, prawnikiem Andrzejem Zakościelnym.

Wszystko zacznie się komplikować kiedy w jednym z kolejnych odcinków "Na Wspólnej" w marcu Kasia i Darek wybiorą się na romantyczną randkę na miasto i przypadkowo będą świadkami brutalnego napadu przed restauracją na kobietę. Będzie nią właśnie Magda! Natychmiast ruszą nieznajomej z pomocą. Żbik do tego stopnia przejmie się wydarzeniem, że postanowi za wszelką cenę pomóc Magdzie. To jednak nie będzie wcale takie proste. Okaże się, że napastnik jest ważnym klientem restauracji, pod którą zaatakował dziewczynę. I nikt nie odważy się zeznawać przeciwko niemu.

Nie przegap: Na Wspólnej. Ślub Elżbiety i Igora w szpitalu! Ela umrze, śmierć na zawsze ich rozdzieli? - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Jakby tego było mało wkrótce potem w "Na Wspólnej" Darek odkryje, że ojciec napastnika jest dobrym znajomym Andrzeja Zakościelnego. Żbik i Kasia nie poddadzą się, za wszelką cenę dążąc do wymierzenia sprawiedliwości, ukarania mężczyzny, który zaatakował Magdę. Ona sama będzie coraz częściej obecna w życiu Darka, jego mieszkaniu, domu Zakościelnego i kancelarii prawników. Początkowo Żbik nie zauważy, że Magda przestaje go traktować jak swojego obrońcę i zaczyna patrzeć na niego jak na mężczyznę, którego chce zdobyć.

Nowa bohaterka w "Na Wspólnej" będzie rywalką Kasi, Magda wystawi miłość uwielbianej pary z serialu na ciężką próbę. Wszyscy, którzy znają przeszłość Darka wiedzą doskonale, że jest zdolny do tego, żeby zdradzić Kasię! Co prawda zmienił się w ciągu ostatniego roku, od kiedy znów jest z Kasią, ale złe nawyki Żbika, słabość do atrakcyjnych, uwodzicielskich kobiet, mogą znów dać o sobie znać.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze