Na Wspólnej. Kiedyś był gwiazdą serialu, teraz Michał Malinowski nie przypomina już Norberta

i

Autor: Instagram / x-news Na Wspólnej. Kiedyś był gwiazdą serialu, teraz Michał Malinowski nie przypomina już Norberta

Na Wspólnej

Na Wspólnej. Kiedyś był gwiazdą serialu, teraz Michał Malinowski nie przypomina już Norberta - ZDJĘCIA

2022-08-11 13:59

Zniknięcie Norberta z "Na Wspólnej" zaszokowało wszystkich! Wyjechał do Afryki, gdzie zapadł na egzotyczną chorobę, a potem wydarzyła się przerażająca tragedia. Okazało się, że Norbert został uprowadzony przez terrorystów, którzy żądali od jego bliskich okupu. Agata (Aleksandra Radwan) poleciała szukać ukochanego, ale na próżno. Od tamtej pory Michał Malinowski nie pojawia się w "Na Wspólnej", a aktor zniknął z rodzimego show-biznesu i zaprzestał gry w polskich serialach. Dopiero teraz wyszły na jaw nowe fakty o życiu aktora, który zmienił się nie do poznania!

Michał Malinowski zniknął z "Na Wspólnej" i nie przypomina już serialowego Norberta!

Michał Malinowski zyskał dużą popularność dzięki roli Norberta z "Na Wspólnej", ale aktor w 2019 r. ogłosił decyzję o wycofaniu się z show-biznesu i odejściu z serialu. Scenarzyści "Na Wspólnej" wymyślili zatem, że wyślą Norberta za granicę, a konkretnie do Afryki, gdzie Owczarek zapadł na dziwną, egzotyczną chorobę. To jednak nie było najgorsze, bo później bliscy Norberta dowiedzieli się, że został porwany! Zwerbowali go terroryści i żądali okupu za życie mężczyzny. Agata w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" poleciała szukać ukochanego, z którym zdążyła przed wyjazdem wziąć ślub i zapewnić o swojej miłości. Kobiecie nie udało się odnaleźć Norberta, który nadal przebywa poza Polską.

Co się stało z karierą Michała Malinowskiego?

Aktor był dobrze zapowiadającą się gwiazdą seriali i filmów. Widzowie najbardziej kojarzą go z roli Norberta z "Na Wspólnej" oraz Pawła z "Pierwszej miłości". Aktor zagrał m.in. w takich produkcjach jak: "Przyjaciółki", "Wszystko przed nami" czy w filmie "Ułaskawienie". W 2019 r. Michał Malinowski ogłosił, że nie ma zamiaru kontynuować kariery w rodzimych produkcjach. Media obiegła informacja o wyjeździe aktora, który zdecydował się zbudować łódź i zacząć dalekie podróże. 

- Po prostu przyszedł czas, żeby zmierzyć się z czymś nowym, żeby dalej się rozwijać, żeby iść przed siebie. To była bardzo trudna decyzja. Nie jest łatwo z dnia na dzień rzucić to wszystko, fajną pracę, którą lubiłem, która dawała mi poczucie bezpieczeństwa, ale właśnie poczucie bezpieczeństwa – czasami trzeba się od tego odciąć, by móc się dalej rozwijać – komentował swoją decyzję dla Super Expressu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Ula porozmawia ze zmarłym Jakubczykiem! Ojciec przekaże jej co się stało ze spadkiem!

Aktor „Na Wspólnej” będzie miał trzecie dziecko! Zdradził nam co dzieje się w jego sypialni!

Nowa rola i odmieniony wygląd gwiazdy "Na Wspólnej"

Michał Malinowski nie ma zamiaru wracać do gry w "Na Wspólnej", ale zdecydował się na rozwój w zagranicznych produkcjach. Aktor zatrzymał się w Kolumbii, gdzie wziął udział w spektaklu. Wkrótce Michał Malinowski ma wystąpić w serialu Amerykańsko-Kolumbijskim, a przynajmniej tak podaje agencja aktora na profilu na Instagramie. 

Aktor nie przypomina już Norberta z "Na Wspólnej". Michał Malinowski bardzo zmienił się fizycznie. Zmężniał, a jego sylwetka jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Zmienił też fryzurę i zdecydował się na noszenie zarostu. Niestety wiele wskazuje na to, że aktor nie ma zamiaru wracać do Polski i brać udział w tutejszych produkcjach. Można go będzie zobaczyć w innych przedsięwzięciach zagranicznych. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3476: Syn Danki i Marka w oknie życia! Szokujący finał osiemnastki Janka - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze