Na sygnale po wakacjach 2019. Martyna ciężko chora? Objawy podobne do ciąży!

2019-07-05 18:50 Ag
Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska

Martyna (Monika Mazur) z "Na sygnale" będzie poważnie chora! Zaraz po ślubie ratowniczka z Leśnej Góry zacznie się skarżyć na przykre dolegliwości - nudności, wymioty i bóle brzucha. I choć objawy będą wskazywały na to, że Martyna może być w ciąży, to w 239 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019 wstępne badania to wykluczą. Nikt nie będzie wiedział co dolega Martynie, na jaką tajemniczą chorobę zapadła żona Piotra (Dariusz Wieteska). Nowożeńców czekają prawdziwe chwile grozy...

"Na sygnale" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 21.45 w TVP2

Martyna i Piotr z "Na sygnale" przyciągają nieszczęścia jak magnes! Tuż przed ślubem Kubicka omal nie zginęła z rąk szaleńca, podczas podróży poślubnej była bliska śmierci gdy okazało się, że w jej żołądku morderca Karol Lewiński (Konrad Kapica) umieścił woreczek z trucizną. Zły los ciężko doświadczy świeżo upieczonych małżonków także w nowym sezonie "Na sygnale" po wakacyjnej przerwie.

A zacznie się od nocy Martyny z ratownikiem Kubą (Wojciech Zygmunt). Odurzona egzotycznym afrodyzjakiem Kubicka nie będzie pamiętała czy zdradziła Piotra. O poranku zauważy jednak, że leży w łóżku z nagim kolegą z Leśnej Góry. Później będzie już tylko gorzej.

W 239 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019 Martyna zacznie się źle czuć. Zamknie się w łazience przed mężem i zacznie wymiotować. Piotr będzie pewny, że ukochana się czymś zatruła. Nie będzie nawet podejrzewał ciąży. Bóle brzucha i nudności nie ustąpią. Kuba widząc w jak kiepskim stanie jest Martyna poradzi jej, by wróciła do domu, bo to może być grypa żołądkowa. Szybko jednak okaże się, że choroba Martyny jest o wiele poważniejsza. Jednak dopiero specjalistyczne badania wykażą co dolega Martynie.

Najnowsze