Na sygnale, odcinek 329 - opis, streszczenie: Artur Góra i Beata biorą ślub w tajemnicy - ZDJĘCIA

2021-10-07 13:48
Na sygnale odc. 329. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Beata (Justyna Sieniawska), Nowy (Kamil Wodka), Britney (Paulina Zwierz)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 329. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Beata (Justyna Sieniawska), Nowy (Kamil Wodka), Britney (Paulina Zwierz)

"Na sygnale" odcinek 329 w TVP1 w czwartek, 7.10.2021, o godz. 21.00. "Na sygnale" odcinek 329 - opis, streszczenie: Doktor Artur Góra ukrywa przed kolegami, że razem z doktor Beatą Górską postanowi wziąć w końcu ślub. Nie wszystko jednak idzie po myśli pary młodej, a ich sekretny ślub wychodzi na jaw w niespodziewanych okolicznościach.

Na kolejnym dyżurze ratownicy jadą na wezwanie do wędkarza - i jednocześnie wielbiciela „procentów” - który twierdzi, że zobaczył w stawie smoka. Chwilę później naprawdę muszą zmierzyć się z dziką i wyjątkowo zębatą bestią…

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze