Na dobre i na złe

Totalne zmiany w Na dobre i na złe. Mafia i prostytutki w Leśnej Górze, ale największą sensacją jest kandydat do Oskara

W "Na dobre i na złe" szykuję się szokujące zmiany! W nowych odcinkach w szpitalu w Leśnej Górze rozgości się mafia, a pobite przez alfonsów prostytutki będą potrzebowały pomocy. Okazuje się, że Blanka (Pola Gonciarz) coraz bardziej zakochana w Mario (Marek Bogucki) nie tylko na siebie ściągnie nieszczęście. Ale i tak wszystkie te informacje bije na głowę ta, że za tworzenie nowych odcinków "Na dobre i na złe" zaangażuje się osobiście polski kandydat do Oskara, Tadeusz Łysiak! Sprawdź, co ustaliliśmy i co zdradziła serialowa Hania Sikorka, Marta Żmuda Trzebiatowska!

Na dobre i na złe. Szokująca metamorfoza Leśnej Góry! Szpital opanowany przez mafię, a wszystko wyreżyseruje polski kandydat do Oskara! 

Niesamowite zmiany szykują się w "Na dobre i na złe"! W nowych odcinkach Blanka znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie, z szpital w Leśnej Górze opanuje mafia. Jak widać scenarzyści postarali się, aby polski kandydat do Oskara, Tadeusz Łysiak miał co kręcić - to on bowiem został reżyserem nowych odcinków serii! Co dokładnie zmieni się w ulubionym szpitalu Polaków? 

Według tygodnika "Kurier TV" w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Gloria (Aleksandra Grabowska) spróbuje ostrzec Blankę, aby nie pakowała się w kłopoty z Mario. Doktor Krasucka , okradziona przez mafioza i jego kumpla Szymona będzie pewna, że na Blankę czyha wielkie niebezpieczeństwo!

Uważaj na tego Mario - ostrzeże Gloria Blankę. - Mam jakieś niedobre przeczucie co do niego...

- Zapomniałaś, że to on mi pomógł? To on czekał z nami na karetkę - Blanka natychmiast zacznie bronić ukochanego Mario.

- Nie zapomniałam, tylko nie chcę, żeby ktoś cię skrzywdził. Przecież ty go w ogóle nie znasz!   

Niestety, Gloria w "Na dobre i na złe" nie będzie z Blanką do końca szczera i nie przywoła historii kradzieży. W rezultacie jej starania przyniosą odwrotny efekt. Blanka wyląduje w łóżku z Mario, a on i jego mafia zaczną panoszyć się w szpitalu!

Jakby tego było mało, do Leśnej Góry trafi pobita prostytutka Malwina (Dagmara Bryzek), która będzie utrzymywała, że "spadła ze schodów". Zaopiekuje się nią Gloria, która przypomni sobie kim jest Malwina...

- Przecież wiem od czego te siniaki! Myślałam, że odeszłaś - zmartwi się Krasucka. Prostytutka powie jej, że niewiele się zmieniło,a  tylko jej "menadżer". - Ładne określenie na alfonsa. Tak się teraz każą tytułować? - zdenerwuje się Gloria. 

W ślad za Malwiną do szpitala dotrą jej "menadżerowie". - Jesteś niewdzięczną dziwką! Wstawaj, zbieramy się! - mafiozi rozpoczną wielką awanturę w szpitalu w jednym z nowych odcinków "Na dobre i na złe". 

Jak poinformował portal swiatseriali.interia.pl te i inne dramatyczne wydarzenia w "Na dobre i na złe" będzie reżyserował gwiazdor światowego formatu!  

- Mamy dzisiaj zdjęcia z nowym reżyserem. Bardzo nam miło, że do naszej ekipy dołączył reżyser oscarowy. Tacy reżyserzy reżyserują 'Na dobre i na złe'. Zaraz wam zdradzę, któż to taki - zapowiedziała Marta Żmuda Trzebiatowska na swoim profilu na Instagramie. - Jest i on... Tadeusz Łysiak we własnej osobie! Witamy w zespole!

Tadeusz Łysiak był polskim kandydatem do Oskara w kategorii w 2022 roku w kategorii dla najlepszego krótkometrażowego filmu aktorskiego. Walkę o nagrodę Akademii Łysiak podjął ze swoim dyplomowym filmem "Sukienka". Jak gwiazda takiego formatu zmieni "Na dobre i na złe"? Możemy być pewni, że w Leśnej Górze szykuje się wielka rewolucja!

Zobacz koniecznie: Na dobre i na złe, odcinek 856: Olena umrze po postrzale?! Michał zdąży wyznać jej swoje uczucia

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze