Śmierć Piotra w Na dobre i na złe. Hania straci ukochanego, ale Michał jej nie zostawi - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Śmierć Piotra w Na dobre i na złe. Hania straci ukochanego, ale Michał jej nie zostawi - ZDJĘCIA

Śmierć Piotra w Na dobre i na złe. Hania straci ukochanego, ale Michał jej nie zostawi - ZDJĘCIA

2021-11-13 10:56

W 825 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) po tragicznym wypadku i operacji, którą przeprowadzi Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) wciąż będzie walczył ze śmiercią. Myśl, że Piotr umrze doprowadzi Hanię Sikorkę (Marta Żmuda Trzebiatowska) do tak wielkiej rozpaczy, że nie zdoła ukryć swojego cierpienia przed byłym narzeczonym. Nie dość, że w 825 odcinku "Na dobre i na złe" Michał będzie ratował Piotrowi życie, to jeszcze zacznie pocieszać byłą narzeczoną. Pierwszy raz zobaczy jak Hania płacze ze strachu o to, że straci innego mężczyznę, w którym zakochała się do szaleństwa. Ta tragedia znów zbliży Hanię i Michała, czy wręcz przeciwnie?

"Na dobre i na złe" odcinek 825 - środa, 1.12.2021, o godz. 20.55 w TVP24

Śmierć Piotra Korbana w 825 odcinku "Na dobre i na złe" na pewno raz na zawsze zakończyłaby męki Michała Wilczewskiego, któremu policjant odbił narzeczoną! Przecież gdyby nie Piotra i jego wszystkie podchody do Sikorki, Hania i Michał wzięliby ślub i byliby już małżeństwem. To miłość do Piotra sprawiła, że ukochana Michała straciła głowę i odwołała ceremonię. Los jednak nie pozwoli im być razem, a wypadek Korbana i dramatyczna walka o jego życie sprawią, że w 825 odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewski odzyska nadzieję, że on i Hania znów będą razem.

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 824: Śmierć Piotra Korbana. Zdąży wyznać miłość Hani Sikorce i wyląduje na stole operacyjnym Michała - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP - WIDEO

Niestety obrażenia Piotra po wypadku w 824 odcinku "Na dobre i na złe" będą na tyle poważne, że bez operacji nie przeżyje! To Michał go ocali kiedy badania wykażą krwotok w miednicy, połamane żebra, stłuczenie płuc. Zanim Korban zostanie wprowadzony w stan śpiączki wyzna Hani, że ją kocha i wcale nie ma dziewczyny, bo Anka (Ewa Porębska) to tylko jego partnerka z policji.

Ale operacja Piotra skończy się serią komplikacji i dojdzie do tego, że w 825 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie wiadomo czy przeżyje. Dla Hani, której w uszach wciąż będzie dźwięczało wyznanie Piotra o miłości, kolejne minuty strachu o życie ukochanego będą się dłużyły w nieskończoność. To Michał w 825 odcinku "Na dobre i na złe" zaopiekuje się Hanią, zauważając, jak jego ukochana cierpi z powodu Piotra, on ją pocieszy i zapewni, że zrobi wszystko, by Korban nie zmarł. Nawet gdyby śmierć Piotra była mu na rękę...

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Zemści się na Agacie Woźnickiej po jej powrocie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze