Śmierć Adama w Na dobre i na złe. Dlaczego Grzegorz Daukszewicz odszedł z serialu

2018-09-09 15:27 Ag
Na dobre i na złe odc. 710. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 710. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)

Nagła śmierć w "Na dobre i na złe" zaskoczyła widzów. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) umarł w 710 odcinku "Na dobre i na złe". Jak doszło do tej tragedii i dlaczego Grzegorz Daukszewicz odszedł z "Na dobre i na złe"? Śmierć Adama nastąpiła tuż po tym jak uratował Wiktorię Consaldię (Katarzyna Dąbrowska) przed utonięciem. Aktor po sześciu latach pożegnał się z "Na dobre i na złe", bo czeka na nowe role i zawodowe wyzwania.

"Na dobre i na złe" odcinek 710 ŚMIERĆ ADAMA KRAJEWSKIEGO - środa, 5.09.2018, o godz. 20.50 w TVP2

"Na dobre i na złe" bez Adama Krajewskiego! Bohater grany przez Grzegorza Daukszewicza zostł uśmiercony w 710 odcinku "Na dobre i na złe", pierwszym po przerwie wakacyjnej.

Adam umarł w bardzo dramatycznych okolicznościach. Najpierw walczył o życie tonącej Wiktorii i dwóch chłopców, których samochód wpadł do rzeki, a później sam stanął oko w oko ze śmiercią. Zakochani z Leśnej Góry w drodze na urlop byli świadkami wypadku nastolatków.

Od razu pośpieszyli im z pomocą. Krajewski wyciągnął z wody 13-letniego Franka (Alan Markowski), a gdy Condalida zaczęła go reanimować, rzucił się na ratunek kierowcy auta. Po chwili sam zniknął pod powierzchnią wody. Wiki wskoczyła do rzeki, żeby go ratować i też straciła przytomność.

W ciągu zaledwie kilku chwil Adam uratował kierowcę i ukochaną. W 710 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2018 po przewiezieniu do szpitala w Leśnej Górze lekarze rozpoczęli walkę o życie Wiki, u której pojawiły się objawy wychłodzenia organizmu i niedotlenienia mózgu. Nikt nawet nie zauważył, że Adam też potrzebuje pomocy.

Nagle Krajewski zasłabł na oczach Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). Jego stan był poważny, bo zaczął mieć przewidzenia - zobaczył ich zmarłą matkę. Niestety Adam już nie odzyskał przytomności. Falkowicz nie zdołał ocalić go przed śmiercią, a Wiktoria, która cudem wróciła do zdrowia nie zdążyła pożegnać się z ukochanym.

Serce Adama przestało bić w 710 odcinku "Na dobre i na złe". Po śmierci Adama cała Leśna Góra z Wiktorią na czele pogrążyła się w żałobie. Po stracie ukochanego w 711 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki wyjeżdża na Islandię, by tam opłakiwać jego odejście.

Dlaczego Grzegorz Daukszewicz odchodzi z "Na dobre i na złe"?

Po sześciu latach na planie "Na dobre i na złe" Grzegorz Daukszewicz zdecydował się odejść z serialu. Niedawno stwierdził, że do końca życia będzie wdzięczny twórcom "Na dobre i na złe" za to, że dostał rolę Adama Krajewskiego, ale przyszła pora na zmiany.

Zobacz koniecznie: Grzegorz Daukszewicz o śmierci Adama w Na dobre i na złe. Wzruszające pożegnanie - WIDEO

Na dobre i na złe po wakacjach 2018, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2018, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze