Na dobre i na złe znika z TVP! Nagłe zmiany w programie. Decyzja zapadła znienacka. Kiedy ostatni odcinek?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe znika z TVP! Nagłe zmiany w programie. Decyzja zapadła znienacka. Kiedy ostatni odcinek?

Na dobre i na złe znika z TVP! Nagłe zmiany w programie. Decyzja zapadła znienacka. Kiedy ostatni odcinek?

2020-12-16 22:00

Kiedy ostatni odcinek "Na dobre i na złe" w tym roku? Dlaczego nie będzie 793 odcinka "Na dobre i na złe" w środę, 23.12.2020? Decyzja TVP już zapadła, choć dość niespodziewanie! Tuż przed świętami Bożego Narodzenia i przed Sylwestrem nie będzie emisji "Na dobre i na złe" w Dwójce. To zaskakujące, bo na oficjalnej stronie serialu data emisji 793 odcinka wprowadza widzów w błąd. Kiedy w TVP2 kolejny odcinek "Na dobre i na złe", czy dopiero w nowym 2021 roku?

Czy w środę, 23.12.2020, będzie kolejny 793 odcinek "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" skończy się na 792 odcinku! Wszystko wskazuje na to, że widzowie TVP2 w środę, 16.12.2020 zobaczą ostatni odcinek o lekarzach i pacjentach z Leśnej Góry. Na tym koniec, bo w tym roku już nie będzie kolejnych odcinków. "Super Express" jako pierwszy podał, że "Na dobre i na złe" znika z ramówki TVP w związku z przerwą świąteczno-noworoczną. Jak się okazało decyzja zapadła w ostatnim momencie, a w TVP postanowiono, że przed świętami i Sylwestrem nie będzie emisji "Na dobre i na złe".

Nie przegap: Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko - WIDEO

Co ciekawe na oficjalnej stronie "Na dobre i na złe" jest zapowiedź 793 odcinka na środę, 23.12.2020! Widzowie mogą czuć się wprowadzeni w błąd, a wielu fanów będzie zdezorientowanych, bo w niektórych programach telewizyjnych Dwójki ten odcinek jednak jest. Jaka zatem jest prawda? TVP2 zawiesza emisję "Na dobre i na złe" do końca roku. Ostatni odcinek już 16 grudnia, a kolejny dopiero na początku 2021 roku.

Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1556: Niebezpieczna tajemnica sąsiadów Rogowskich! 11-letnia Basia wpadnie w ręce ich syna Dawida

Fani "Na dobre i na złe" nie zobaczą zatem tych odcinków zaplanowanych na środy 23 i 30 grudnia 2020. Decyzja jest o tyle zaskakująca, że zdradzono już fabułę odcinków, w jednym z nich miała nawet gościnnie pojawić się znana z "Na Wspólnej" Sylwia Gliwa. Widzowie mieli także obejrzeć narodziny dziecka Dominiki i Marcina. Niedokończone wątki będą miały ciąg dalszy dopiero w połowie stycznia!

"Na dobre i na złe" nie zniknie z ramówki TVP na zawsze. Odwołanie emisji odcinków związane jest z okresem świątecznym, na którym Telewizja Polska zaplanowała dla widzów filmy wprowadzające w nastrój Bożego Narodzenia. Poza tym w środę, 6.01.2021, przypada święto Trzech Króli, więc "Na dobre i na złe" wróci zapewne najwcześniej 13.01.2021.

Na dobre i na złe odc. 793. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Michał (Mateusz Janicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 793. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe odc. 793. bufetowa Maria Zbieć (Grażyna Zielińska), Halinka (Joanna Jarmołowicz), Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 793. bufetowa Maria Zbieć (Grażyna Zielińska), Halinka (Joanna Jarmołowicz), Borys Jakubek (Marcin Zacharzewski)
Najnowsze