Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Zaskakująca przemiana Agaty! Duży wpływ fanów na postać Woźnickiej - ZDJĘCIA

2023-06-01 10:27

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) już nie będzie taka sama. Co prawda, charakter uwielbianej dyrektor szpitala w Leśnej Górze się nie zmieni, ale wygląd Woźnickiej już bardzo, a duży wpływ będą mieli na to fani medycznego serialu. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej kostiumografowie ożywią nieco wygląd lekarki, a o tym jak ostatecznie będzie wyglądać Agata zdecydują widzowie! W jaki sposób? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Agata w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Wygląd Woźnickiej w rękach fanów

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach widzowie zobaczą zupełnie inną Agatę. Oczywiście, Woźnicka nie zmieni się pod względem swojego ciepłego charakteru, czego najlepszym dowodem będzie to, że zgodzi się na powrót do pracy Glorii (Aleksandra Grabowska), która po wybuchu seks skandalu z jej udziałem, postanowiła odejść ze szpitala. Wówczas dyrektorka nie chciała przyjąć jej rezygnacji i zaczęła namawiać, aby została, oferując przy tym swoje wsparcie, jak i specjalistów, ale Krasucka postawiła na swoim. Jednak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, a Agata przyjmie ją z otwartymi ramionami, gdyż zmiana Woźnickiej zajdzie w zupełnie innym aspekcie!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach zmieni się wygląd Agaty! Oczywiście, Woźnicka pozostanie elegancko ubrana jak na dyrektorkę szpitala przystało, ale kostiumografowie postanowią nieco odświeżyć jej wizerunek i dołożyć coś ekstra! Jak pokazała Emilia Komarnicka-Klynstra na swojej relacji na Instagramie obok koszuli, spodni i szpilek pojawi się kapelusz, który nieco ożywi look Agaty. Tyle tylko, że dziewczyny nie mogą się zdecydować, w którym z nich Woźnicka wygląda lepiej, dlatego sama zainteresowana postanowiła poprosić o pomoc fanów w wyborze idealnego dodatku dla jej bohaterki w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej!

- Moje ukochane dziewczyny z garderoby chciały odświeżyć trochę #mylook... tylko nie mogły się zdecydować między Ireną Kwiatkowską, a... postacią z "Django" Tarantino. No to który look dla dr Agaty Woźnickiej? - zapytała fanów Emilia Komarnicka-Klynstra.

Oczywiście, uwielbiana Agata z "Na dobre i na złe" długo nie musiała czekać na odpowiedzi fanów, którzy zdecydowanie chętniej oglądaliby ją w 2 stylizacji, czyli na wzór postaci z "Django" Tarantino. Na tą wersję postawiła większość głosujących. Zatem czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej widzowie będą mogli oglądać Woźnicką właśnie w takim wydaniu? Czy Agata i kostiumografowie pokierują się wyborem fanów? Tego dowiemy się już po wakacjach!

Na dobre i na złe odcinek 866 ZWIASTUN. Powrót zboczonego Maksa Begera. Znajdzie sobie kolejną ofiarę
Najnowsze